R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

valla bende ugrasıyorum varsa elınızde buldugunuz yazılım yada hatırlıyorsanız bende yukleyeyım
kardeşim arkadaş yukarıda re-navın yedek dosya linkini vermiş , DSI_config.bsd
DSI_EC_config.bsd
ULC_DTC. tbl yani bunları bunları anlatıldığı gibi renavına at sorun düzelir .bendeki yazılım 2.5 gb civarında yüklediginzaman anlatılanların hiç birini yapmıyosun renavı yeniden restura ediyor ve tuşun düzeliyor dosyanın boyutu uzun olduğu için bunu nasıl sana göndere bilirim bilmiyorum sıkıntı bu .?

kardeşim arkadaş yukarıda re-navın yedek dosya linkini vermiş , DSI_config.bsd
DSI_EC_config.bsd
ULC_DTC. tbl yani bunları bunları anlatıldığı gibi renavına at sorun düzelir .bendeki yazılım 2.5 gb civarında yüklediginzaman anlatılanların hiç birini yapmıyosun renavı yeniden restura ediyor ve tuşun düzeliyor dosyanın boyutu uzun olduğu için bunu nasıl sana göndere bilirim bilmiyorum sıkıntı bu .?
Onuda denedım olmadı duzelmedı

Görünce heyecanlandım ama kesin bozarım diye korkuyorum. :)

mrb arkadaşlar sayenizde media@skın programını yükledim ve kullanıyorum.ama şöyle bir şeyle karşılaşıyorum usb belleğin içindeki mp3 dosyasının içine müzik yükledim.media@skın çalıştırınca direk müzik çalmaya başlıyor.müziği durdurunca bu sefer videodan ses gelmiyor.bunu nasıl yapıcam

Bilgisayar, İnternet, Forum vb. işlerde pek iyi değilimdir. Umarım doğru yere yazıyorumdur.
Tesadüfen konuyu gördüm, çok ilgimi çekti. Hemen denemek istememe karşın yanlışlık yapmama adına üşenmeden 50 küsur sayfa okudum. Sonra dayanamadım, denemeye karar verdim ve forumda çok güzel anlatıldığı şekilde kurulumu yaptım. Versiyonum 4.0.5 idi otomatik 4.0.3 oldu. IGO süper. Video oynatma harika. Ses ve görüntü kalitesi çok iyi. Kasma olmuyor. Forumda anlatıldığı gibi Youtube dan videoları indiriyor aTube Catcher ile ayarlıyorum. Bu konuda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi kalan sayfaları ve diğer konuları okuyacağım. Sevgiler...

mrb igo klasörünün yerine synic atsak çalışır mı?igo da bayrampaşa ıkea bulamadım bile..:(

Geri