R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

geri görüş camerasını aktifleştrirken navigasyon tuşu benimde pasif olmuştu denemedim yömtem kalmadı version yükselme fabrika ayarları. renavın cigerinekadar girdim olmadı vs vs servise götürdüm ordada beceremediler bir yerden 2.gb yazılımı buldum re-nava yükledim naviyi silbastan yüklenmiş oldu sorun düzeldi . .( o navigasyon tuşu ömrümü yemişti:sinirli.) :))
valla bende ugrasıyorum varsa elınızde buldugunuz yazılım yada hatırlıyorsanız bende yukleyeyım

Bu arada aktifleştirmek için yapılması gerekenleri yazayım henüz net bir sonuç elde etmediğim için teorik bir süreçtir.

Micom test menüsünden SWRC # 2 seçiliyor (geri görüşü bu tuş aktifleştiriyor)

hemen alt satırında bulunan
X87 = Renault Captur
B98 = renault IV
K98 = renault IV Grandtour (combo)

seçeneklerinden biri seçiliyor bu geri görüş kamerasındaki uzaklık renklerinin görüntüsünü seçiyor isterseniz none seçtiğinizde yalnızca görüntü olur sarı kırmızı yeşil uzaklık belirteçleri olmaz.

ancak SWRC # 2 seçilince orjinal navigasyona girerken kabul ediyorum tuşuna basamıyorsunuz aktif olmuyor bunun düzeltilmesi için bunları yapmadan mediaskin kurulup total commander programı açılıp rnav içindeki
DSI_config.bsd
DSI_EC_config.bsd
ULC_DTC. tbl

dosyaları bu işlemde değişiyor ve bunların yedeklenmesi gerekiyor. geri görüş aktifleştirildikten sonra is geri üzerine yazarak eski haline çevrilmesi lazım. Bu işlem sonucunda gerekli pinlere de takarsanız kamerayı çalışması lazım.

Merhaba arkadaslar,
Cok yararli bir konu olmus. Paylasimda bulunan herkese sukranlarimi sunuyorum. Ben araniza yeni katildim. Hatta bu ilk mesajim. 580mb dosyayi indirdim ve flashin icine rardan cikartarak kok dizine attim. Ancak benim sistem yazilim versiyonum 4.0.5. Sadece haritayi guncellemek istemistim ancak sistemide guncellemis 150mb 'lik dosya indirip kurmustum. Fabrika ayarlarina don diyorum fakat sistem 4.0.5 yaziyor. Sanirim bu programdan faydalanamayacagim.

Hepinize saygilar guvenli surusler dilerim.

Ozkan

Merhaba arkadaslar,
Cok yararli bir konu olmus. Paylasimda bulunan herkese sukranlarimi sunuyorum. Ben araniza yeni katildim. Hatta bu ilk mesajim. 580mb dosyayi indirdim ve flashin icine rardan cikartarak kok dizine attim. Ancak benim sistem yazilim versiyonum 4.0.5. Sadece haritayi guncellemek istemistim ancak sistemide guncellemis 150mb 'lik dosya indirip kurmustum. Fabrika ayarlarina don diyorum fakat sistem 4.0.5 yaziyor. Sanirim bu programdan faydalanamayacagim.

Ozkan

bu programı kullanırsan eğer otomatik olarak 4.0.3 e döner diye biliyorum. geçenlerde bi konuda okumuştum bunu. 4.0.5 versiyondaydı programdan sonra 4.0.3 e döndü diye... bakayım bi bulabilirsem linkinide yazarım buraya...

Merhaba arkadaslar,

Ozkan

evet evet buldum çalışıyormuş doğru okumuşum :) buyur linki burda

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/80654-medi-skin-ve-4-0-5-guncellemesi.html

evet evet buldum çalışıyormuş doğru okumuşum :) buyur linki burda

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/80654-medi-skin-ve-4-0-5-guncellemesi.html

Çok teşekkür ederim. Aracıma inip hemen denemek istedim ancak sonuç yine başarısız. Rar dan çıkan klasörü dhiç oynamadan direk flashbelleğin içine bırakıyoruz değilmi? Alt klasörlerine dokunmadan?

Öncelikle FAT32 ile biçimlendirmen gerekli. Bütün adımlar ilk mesajda yazıyor zaten

Geri