R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

R-nav ın dosyalarını oaylasabilirmisiniz acaba

Merhaba
Aracım captur menavrus kullanıyorum.
R-navın orginal navigasyonunu kulandıgımda rota boyunca olan benzinlik... restorant.... (poi) görebiliyordum ama şimdi göremiyoru. Yardımcı olabilirmisinizm
usb yi çıkartıp re-navı fabrika ayarlarına dönmeyi dene.

Merhaba arkadaşlar. Önce emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim. Programı başarı ile yükledim. Youtubeden bir videoklibi mp4 e çevirdim ama ama çalmadı. O çok önemli değil.
Asıl önemli olan müzik açıkken navigasyonu çalıştıramıyor muyuz? Müzikçalardan çıkmadan navigasyona giremedim. Acaba arayüzü değiştirsem olurmu ki?

usb yi çıkartıp re-navı fabrika ayarlarına dönmeyi dene.
ekrandan fabrika ayralarına döndüm ama olmadı.
özel aramadan sadece servis noktaları gözüküyor. benzin veya restrontlar gözükmüyor. r-nav içerisindeki synac dosyasıdakiş poi klasörü olan varsa paylasabilirseniz onu flash bellege yükleyip denemek istiyorum

aracımda medıaskın yulemıstım gayet guzel calısıyordu bugun rnav guncellemesı yaptım ne medıaskınden eser kaldı nede orjınal navıgasyonum kabul edıyorum kısmı pasıflestı nasıl duzeltebılırım bunu yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Başına boyle bırsey gelen olmadımı bunu nasıl duzeltebılırım

Arkadaslar en iyisi orjinaldir her zaman kurcalamayin su r navi bozuyorsunuz sonra :))

merhaba arkadaslar.
r-nav ın NaviSync dosyasını paylaşabilecek kimse yok mu acaba

Başına boyle bırsey gelen olmadımı bunu nasıl duzeltebılırım
geri görüş camerasını aktifleştrirken navigasyon tuşu benimde pasif olmuştu denemedim yömtem kalmadı version yükselme fabrika ayarları. renavın cigerinekadar girdim olmadı vs vs servise götürdüm ordada beceremediler bir yerden 2.gb yazılımı buldum re-nava yükledim naviyi silbastan yüklenmiş oldu sorun düzeldi . .( o navigasyon tuşu ömrümü yemişti:sinirli.) :))

Geri