R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Kardeşim Selam;

Benim öncelikle merak ettiğim konu, her hangi bir yazılım yüklediğimde aracın (yada bir kısmının (elektirik-elektronik kısmı) garantiden çıkması gibi bir durumdan bahsediliyor. Böyle bir şey söz konusu mudur acaba?

Başarılı bir çalışma yapmışsın, tebrikler, teşekkürler. :eyv:bravo

USB belleği çıkarttığın zaman bu yazılım görünmüyor bu yüzden sıkıntı yok...

Herkese iyi günler bol kazançlar...

Ben forumu yeni keşfeden biri olarak çok cahil kaldığımı gördüm.
Ekranda çıkan Eco2 sürüş modu ve güncel navi sisteminden bihaberim. Ayrıca kulaktan dolma manevrus da bana çok uzak bir kavram.
Sizden ricam 4.0.2. sürümlü r-nav için neler yapabileceğimi izah etmeniz.
Daha hiç bir oynama ve güncelleme yapmadım.
Şimdiden teşekkürler....

Tüm site kurucusu ve yetkililere şimdiden çok teşekürler böyle gzl bir kurulum oluşturdukları için

yeni bir araç aldım 3 5 aylık clio 4 1.5 dcı ekranda video izleyemiyorum ve araçıma arka park kamerası takmak veya taktırmak istiyorum yazılım guncelleme nasıl yapabılırım kım bana yardımcı olabılır özelden msj atabılırmısınız yetkılı veya yardımcı olabılıcek arkadaslarım gerekırse flaş bellek yollarım adrese yeterkı birisi elimizden tutsun özelden beklıyorum msjları lütfen bi yardım edin LÜTFEN !!!!

Tüm site kurucusu ve yetkililere şimdiden çok teşekürler böyle gzl bir kurulum oluşturdukları için

yeni bir araç aldım 3 5 aylık clio 4 1.5 dcı ekranda video izleyemiyorum ve araçıma arka park kamerası takmak veya taktırmak istiyorum yazılım guncelleme nasıl yapabılırım kım bana yardımcı olabılır özelden msj atabılırmısınız yetkılı veya yardımcı olabılıcek arkadaslarım gerekırse flaş bellek yollarım adrese yeterkı birisi elimizden tutsun özelden beklıyorum msjları lütfen bi yardım edin LÜTFEN !!!!
http://www.renaultfanclub.com/renau...r-nav-icin-medi-skin-lite-programi-indir.html

rnav için güncel sürüm var indirmeyenler indirsin bence. 4.0.5 yükledim dün arabaya. Daha önce varmıydı bilmiyorum..

beyler iyi günler

belki söylenmiştir ama konulara göz gezdirdim bulamadım. medi@skini indirdim kurdum mp3 çalıyo sorun yok ama videoları görüyor bir türlü açılmış konu gördüm avi Divx MPEG4 olarak 640x360 boyutunda ayarladım ama video da ses yok yardımcı olurmusunuz ??

Son düzenleme:
Merhaba
Aracım captur menavrus kullanıyorum.
R-navın orginal navigasyonunu kulandıgımda rota boyunca olan benzinlik... restorant.... (poi) görebiliyordum ama şimdi göremiyoru. Yardımcı olabilirmisinizm

Geri