R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

1 nci sayfadaki link i indirirsen içinde update.lgu dosyası mevcut sadece o dosyayı alıp mediaskini yüklediğin usb nin içine atarsan yükleyebilirsin.

merhaba arkadaşlar şimdi orjinal 4.0.3 oldugunu dogrulayın diyorsunuz bendeki 4.0.5.2 ben bunu nasıl 4.0.3 e dönderecem yardımlarınızı bekliyorum lütfen

1 nci sayfadaki link i indirirsen içinde update.lgu dosyası mevcut sadece o dosyayı alıp mediaskini yüklediğin usb nin içine atarsan yükleyebilirsin.
indiriyorum 1.nci sayfadaki linkten mediaskin içine bunu attıgım zaman 4.0.5.2 manevrus olan yazılım üzerine yazarmı?

Arkadaşlar benim sistem güncellemesi çok eskiymiş. 2.0.1 falan yazıyor. Ben şimdi bu programı kurmak için ne yapmam lazım? Güncellemeyi de unuttum. Hem paralı diyorlardı ben de hiç bakmadım. Ne yapabilirim?

Sanırım forumda yardımlaşma yok. Yarın servise gidip sorayım en iyisi...

merhaba benim sistem 4.0.2 orjinal sürüm. 4.0.3 orjinal sürüme update dosyasını nereden bulabilirim?

merhaba benim sistem 4.0.2 orjinal sürüm. 4.0.3 orjinal sürüme update dosyasını nereden bulabilirim?
kardeşim 1.konuda dosya var onu indir flasha yükle git aracına tak güncelle basit bir işlem yapmak istedigini sor söylerim

Mustafa abi yardımların için teşekkür ederim.:eyv

Geri