R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

ana ekran temesını nasıl değiştirebilirim.. uğraştım fakat bulamadım

http://s3.dosya.tc/server/35qrjt/SKIN.rar.html
İsmail kardeş, yukarıdaki adresten zip'li dosyayı indir.Skin-1 ve Skin-2 dosyalarından hangisini tercih edersen o dosyayı programın içindeki(flashdisk içindeki)Skin klasörü ile değiştir.Kolay gelsin..

Bu aletlerde araç hızlanınca sesin artması nasıl sağlanıyor bilen var mı?

Bu medi@skinde igo sesli komutları niye saçma sapan yav.

Ankara turan güneş Bulvarından sağa dönüşte Doğukent caddesi var. Bana söylediği aynen şu "80 metre ilerde sağda kalınız" Sağda kalmak ne ya. Sağa dön demiyor mu bu.

Bu medi@skinde igo sesli komutları niye saçma sapan yav.

Ankara turan güneş Bulvarından sağa dönüşte Doğukent caddesi var. Bana söylediği aynen şu "80 metre ilerde sağda kalınız" Sağda kalmak ne ya. Sağa dön demiyor mu bu.

Gel haburaya bakaym uşağım . Gideceğun yer 100 metre gerüdedur. :halay

7 gb olan dosyayı indirdim. Bir sorun yok bende çalışıyor. Temayı da editledim. Türkçe de yaptım. 3 sorum var.
4gROV0.png

1- Araç hızına göre mp3 sesini nasıl atıracağız.
2- Farklı bir navigasyon kurmak istesem (Bitane buldum wince 6 için ama tek dosya setup.exe) bunu nasıl kuracağım.
3- Rnavin olduu konsolu nasıl sökebilirim. Altındaki klima bölümünü de sökmem lazım. Aracım 2013 sembol. Rnav olduğu kısımö biyano black altı bildiğin plastik. Alt kısımları da piyano black folyo yapacağım.

arkadaslar 1 hafta 10 gündür kullanıyorum, ayrı bı hava kattı şu video oynatma olayı, emeği gecenlere çok tesekkur edıyorum. ufak tefek sıkıntılar var paylaşmak istiyorum.
1. video ya girerken bazen hata verıyor ama uğrasınca giriyorsun. her açılışta videoları baştan yuklemek gerekiyor ve en baştan başlıyor.
2. bazen ekran cok gec acılıyor acaba sürüm 4.0.5 den 4.0.3 e düştüğünden kaynaklanabilirmi ?
3. birde araçtan ineceğim zaman kapatma düğmesine bastıgım zaman kapanmıyor, ekran kapanıp kapanıp açılıyor. en son motoru durdurunca kapanıyor. şimdilik aklıma gelen bunlar. tekrar söylüyorum uğraşanların ellerine kollarına sağlık.

Geri