R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

şu video dan başa atması sabrımı zorluyo şu atma olayı çözülse hayat daha güzel olacak:sinirli

Diğerini indirmiştim. Daha yüklemedim acaba bunda da daha önceki sorunlar varmı?

Arkadaslar selam, bir kac gun once paylastigim buyuk mediaskin linklerini tek linkte upload ettim arzu eden buradan da indirebilir ;

http://www.mediafire.com/download/4k2x7gp3kd7cs1q/MediaSkinRFC.zip
Üstad Bir öncekini indirdim 4 link olanı.bunların hepsi tek klasöre açılıyor.Yani tüm hepsi aynı klasörde müzik video harita vs .Ve inen 4 adet dosyanın boyutu 7 küsür gb açılan dosya boyutu ise 4gb bu nasıl oluyor nerde yanlışlık var?

Partlar tam inmemiş olabilir, yeni paylaştığım tek link teki dosyayı çekip açabilirsin istersen. Diğer 4 adet link 2şer adet partlardan oluşuyor yani toplam da 8 part idi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

976.563KB olarak 7 part ve 1 adette 658.501KB olarak inmiş görünüyor. Zaten inen partlara baktığımda hepsi tek klasörde gibi görünüyor sanırım part edilirken birleşmiş gibi indiren başka varmı bilmiyorum ama eğer bu şekilde çalışmazsa 4 part olan linkleri geçici süre silin derim Tek part olan sorun yoksa onu indirelim. birde yanlış anlamazsanız gördüğüm kadarıyla Avrupa ispanya almanya fransa vs gibi bize lazım olmayan haritalar var her biri diğer dosyaları ile 150-2000mb civarında onlarda dosya boyutunu etkilemiş 2Gb civarında fazlalık var. Neyse diğeri iniyor onu yüklerim artık. Tekrar elinize sağlık kolay gelsin.

976.563KB olarak 7 part ve 1 adette 658.501KB olarak inmiş görünüyor. Zaten inen partlara baktığımda hepsi tek klasörde gibi görünüyor sanırım part edilirken birleşmiş gibi indiren başka varmı bilmiyorum ama eğer bu şekilde çalışmazsa 4 part olan linkleri geçici süre silin derim Tek part olan sorun yoksa onu indirelim. birde yanlış anlamazsanız gördüğüm kadarıyla Avrupa ispanya almanya fransa vs gibi bize lazım olmayan haritalar var her biri diğer dosyaları ile 150-2000mb civarında onlarda dosya boyutunu etkilemiş 2Gb civarında fazlalık var. Neyse diğeri iniyor onu yüklerim artık. Tekrar elinize sağlık kolay gelsin.

Dosyayi Mustafa abi den edindim elimden geldigincede tek part olarak yuklemeye calistim digerlerini kaldiriyorum zaten simdi tek part daha kolay,guvenli ve indirilme sayisina gore guncel kalacak bir linktir.

Maalesef tek partta sorunlu dostum 2 kere indirdim. İkisindede the archive is corrupt hatası veriyor. açabildiğini açıyor ama eksik açıyordur diye düşünüyorum..:( Dosya boyutu 7.320.398 gözüküyor.

Bu şekilde hatalı demesine ragmen dosya açıldı usbeye yükledim sorun yok gibi..Sanırım mac bilgisayar ile sıkıştırdınız ondan kaynaklı olabilir. igonun içinden gereksiz harita dosyalarını sildim.Bu şekilde kullanırım...

Son düzenleme:
Geri