R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

çalışmaz bizim cihazlarda çünkü bizim cihazlar win ce mips işlemci bu şekilde bulursa çalışır ben araştırdım bulamadım

Arkadaşlar benım alet symbol. Resimlerdeki işaretlediğim yerleri sökemedim. Kaplama yapacağım.

1. Resimdeki direksiyonun kenarında kalan 2 tane plastikleri sökemedim. Nasıl sökülür. (Cruise butonlarını oldugu yer)
2. Resimkde klima butonlarının olugu alanı sökemedim. Sadece sağ alt köşeden çekince çıkıyor tırnaklı sanırım. Ama sol veya üst bölümlerden sökemedim.

Ayrıca R-Nav çerçevesini de sökmem lazım. Onu da karbon kaplama yapacağım

ZDDkmz.jpg
GYYRVv.jpg

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bunu kurmayı tam anlamıyla anlayamadım yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

selam arkadaşlar bende şuan 4.0.5.2 menavrus güncel rnav da ama neden ben bu görüntüleri göremiyorum eskisi gibi aynı navigasyon hiç bir degişiklik olmadı yardım edermisiniz lütfen

Bu mediaskin sadece 4.0.3 versiyon ile çalışıyor zaten yükleme yaptığınızda versiyonun otomatik düşmesi gerekiyor.

ben nasıl 4.0.3 versiyonuna geri dönecem bendeki 4.0.5.2 menavrus

Mediaskin yüklü Usb nin içinde update.lgu dosyası olması gerekiyor yoksa yükleme olmaz.

Mediaskin yüklü Usb nin içinde update.lgu dosyası olması gerekiyor yoksa yükleme olmaz.

\Medi@skin403_Lite bunu indirdim ama içinde update.lgu diye birşey yok

neden anlayan birisi yardımcı olmaya çalışmıyor anlamıorum diye ogrenmeye hakkım yokmu yani

Geri