R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Ben klip paylasimi yapacagim yaklasik 8GB, format olarak mp4 degilde avi oneririm cunku daha rahat oynatiyor bir tek sıkıntı eger film izlemek isterseniz avi de senkron sorunu yaratiyor. Boyut olarak 800x480 en iyisi tam oturuyor ekrana.

Ben klip paylasimi yapacagim yaklasik 8GB, format olarak mp4 degilde avi oneririm cunku daha rahat oynatiyor bir tek sıkıntı eger film izlemek isterseniz avi de senkron sorunu yaratiyor. Boyut olarak 800x480 en iyisi tam oturuyor ekrana.
İlk sayfada MP4 en iyisi yazıyordu sanırım o yüzden ben hepsini Mp4 yapmıştım. Bir de AVİ denerim.

Paylaşım konusunda film biraz sıkıntılı olabilir. Hem boyut olarak yüksek gelir indirmesi zor olur hem de çoğu kişi araçta film izlemez herhalde. Elinizde programa uygun olan klipleri paylaşırsanız paylaşımcılar için çok iyi olur.
Bu formatlarsa boyutu nasıl ayarlıyoruz? Ben Format Factory kullanıyorum ama sanırım öyle bir özellik yok.

Ben mac bilgisayar kullanıyorum bigasoft converter diye bir program var orda direk elle yazılıyor boyut.

Bugün gece yükleyip yarın paylaşmış olurum inş.

merhabalar bende arayüzde video ya tıkladığımda videoları göremiyorum acaba yanlış yeremi attım videolar belli bir klasör varmı atacağımız?

Özgür kardeş, Videolarını resimde görüldüğü gibi Medi@skin programı içindeki "video" klasörü içine atacaksın.

G][/IMG]

Merhaba kolay gelsin herkese. Perşembe günü Clio 1.5 90 bg İcon araç aldım. Menavrus yüklü. Geri görüş kamerası çalışıyor ama Navigasyon çalşmıyor. Aldığım şahıs lisans dosyasını da bulamyor. Şimdi ne yapabilirim ?

Geri