R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

peki görüntüyü nerden alıyorsunuz.. yani mediaskinin neresinden.. Bir de bir sıkıntım var bu Igo8_bidru çalışmıyor benim taklıyor tıkladığımda acaba klasör içinde iki adet zipli dosya var ondan mı? BRANDING ve DATA adında. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?

geri vites ışığı tetikliyicisine bağlıyorsun geri vitese taktığında aracı otomatik açılıyor kamera görüntüsü geri vitesten çıkarınca otomatik kapanıyor.

bidru stabil çalışmıyor evet nedenini bilmiyoruz dediğin rarları açıp denersen ama öğrenmiş oluruz o rarlar yüzündenmi stabil değil. ama sanmıyorum ondan olsun aynı rarlar igo 8 içindede var

program içinde sessiz mp3 var onu arka planda çalıştırın videodn ses alabilmeniz için arka planda o mp3 ün çalışması lazım.

Şimdi tamam... Teşekkürler paylaşımlar için fakat navigasyon problemim devam :(

Şimdi tamam... Teşekkürler paylaşımlar için fakat navigasyon problemim devam :(

igo 8 i kullan birdru stabil değil. bir kaç foto atarsan hatayla ilgili daha çok yardımcı olacaklardır.

geri vites ışığı tetikliyicisine bağlıyorsun geri vitese taktığında aracı otomatik açılıyor kamera görüntüsü geri vitesten çıkarınca otomatik kapanıyor.

bidru stabil çalışmıyor evet nedenini bilmiyoruz dediğin rarları açıp denersen ama öğrenmiş oluruz o rarlar yüzündenmi stabil değil. ama sanmıyorum ondan olsun aynı rarlar igo 8 içindede var

Ben programdan çok memnunum. Herşeyi ile çalışıyor. Hiç hata yok. Sadece kamera takmaya kaldı iş. Onu da yapmak istiyorum aslında. Bakalım artık.

Kameralar ne kadar acaba. Hangisini almalıyım? Tavsiye edilen bir model var mı?

Kolay gelsin.

program içinde sessiz mp3 var onu arka planda çalıştırın videodn ses alabilmeniz için arka planda o mp3 ün çalışması lazım.

Bu yardım mesajını Like ladığım halde beğenmeme gibi bir durum çıkıyor... Ben kaynaklı bir hata da olabilir. Admin bilgisine... Teşekkürler hızlı yardım ve paylaşım için 10 üzerinden 10 ve hatta binlerce LIKE... :)

Bu yardım mesajını Like ladığım halde beğenmeme gibi bir durum çıkıyor... Ben kaynaklı bir hata da olabilir. Admin bilgisine... Teşekkürler hızlı yardım ve paylaşım için 10 üzerinden 10 ve hatta binlerce LIKE... :)
Beğenmeme butonuna bastığında bunun geri dönüşü olmuyor...

Arkadaşlar konuyu ilk sayfasından itibaren azmedip sonuna kadar hiç atlamadan okudum, sonuna doğru gözlerim kamaşsada devam ettim :)) Öncelikle emeği geçen herkese kendi adıma çok teşekkür ederim. Çok çok faydalı bir paylaşım olmuş. Herkes çok emek vermiş ve hakikaten R-Nav'ın böyle bir şeye ihtiyacı vardı. Bir iş el birliği ile anca bu kadar güzel çözülür, duyarlı arkadaşlar sağolsun.

Ben yaptığım işlemleri ve kendi gözlemlerimi kısaca anlatayım ki hem yaparken hatalı veya eksik olduğum veya atladığım noktalar var ise düzeltirsiniz hem de bu sisteme kurmak isteyenler için fikir vermiş olurum.

1. İlk olarak 1. sayfada yer alan 558mb'lık dosyaya PC'ye indirdim. Hali hazırda kullandığım 32gb lık flash diskim Fat32 olduğundan tekrar format atmadım ve içinde bulunan mp3 kişisel dosyalar vs. ellemedim. Direk olarak rarlı dosyadakileri kök dizine çıkardım. Normalde alt alta 2 klasör içerisinde bu dosyalar.

2. Aracımın sistemi 4.0.3 olduğundan bunu da ellemedim. Motor kapalı iken flashı takıp aracı çalıştırdım ilk olarak radyo açıldıktan 8-10sn sonra tam olmuyor derken güncelleme uyarısı geldi. (Yapacak arkadaşlar benim gibi hemen umutsuzluğa kapılmasın zira sistem açıldıktan 10sn sonra falan geliyor güncelleme)

3. Güncellmeye ok dedikten sonra sistemin de dediği gibi motoru durdurmadan bekledim güncelleme dolmaya yakın sistem bi restart attı ve tekrar güncelleme yaptı. Sonra sistemi tekrar açınca güncellemeye geri dedim. Sonrasında update dosyasını sildim ve açılışta güncelleme sormuyor artık.

4. Skinler içinde en güzel multifonctions geldi bana. Bu skin içinde Mustafa abinin hazırlamış olduğu buton setini indirerek eskilerinin üstüne yazarak Türkçe'leştirdim. (Bu arada Mustafa abinin eline sağlık çok başarılı olmuş)

Bunları kademe kademe yazma sebebim hem bundan sonra yüklemek isteyecek arkadaşlara klavuz olması hem de yanlışım veya eksiğim varsa sizlerden yardımı ile düzeltebilmem.

Yüklemek isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmesin ben de keşke daha önce vakit bulup da yükleseymişim dedim. Sistemin en güzel avantajı siz teybi ilk açtığınızda herzaman olduğu gibi orjinal hali ile açılması. Bu noktada ister radyo, ister orjinal mp3 çalar, ister orjinal navigasyonu kullanın. Canınız videomu izlemek istedi basın üstteki kırmızı noktaya sistem açılsın kullanın, sonra istediğiniz anda orjinal sisteme geçin. Bir nevi orjinal sisteme yeni bir sekme eklenmiş gibi.

Bu sistem daha da geliştirildikçe çok daha iyi olacaktır. Özellikle de bu temalarla oynama yapılarak çok güzel görünümler elde edilebilir. Bu arada sormak istediğim, kafama takılan bir kaç soru var;

1. Benim sistem ayarlar vs falan İngilizce. Multifonctions temasına Mustafa abinin butonları atarak sadece o butonlar Türkçe'leşti. Diğer kısımlar Türkçe olmuyormu?
2. Benim yüklemiş olduğum bu 558mb'lık dosyadaki İgo sürümü en son sürümmü acaba, paylaştığınız 2014 4. çeyrek İgo dosyaları buna gömülümüydü?
3.Aynı şekilde bu hız kameraları güncel listesi de bu 558mb lık dosyadaki güncel halimi? Yoksa paylaştığınız dosyalar ile güncellememizmi gerekiyor?
4.Başka güncellenecek/ayarlanacak bişey varmıdır?

hayırlı olsun dostum faydamız dokunduysa ne mutlu bize.

igonun sürümü hakkında fikrim yok. daha önceki (linki patlamış olan) dosyadaki igo sürümü bu ben ekstradan igo için bir şey güncellemedim.

2014 4. çeyrek haritası evet içine gömülü şekilde en son güncel haritayı attım.

hız kameraları güncel değil şuanki haliyle. dosya içindeki spedcam den sonra 2 güncelleme daha geldi. onu güncellemen gerekiyor orada linki var güncel link o

bunları yaptığında güncellenecek başka bir şey yok şimdilik.:eyv

http://wolfncu.clan.su/blog/?page2

Bu atmış olduğunuz skinlerin içerisinde bi modern speed teması (turuncu olan) ve metal black speed 3 (mavi olan) teması çok güzel, tavsiye ederim herkese. Çok hoş duruyor ekranda her ikisi de. Lakin yine bu Mustafa abi'nin düzenlemiş olduğu multifonctions teması en kullanışlı olanı. Bu diğer 2 temanın da üzerinde biraz oynanıp, Türkçe'leştirilse falan bunlar da çok daha iyi olur.

hayırlı olsun dostum faydamız dokunduysa ne mutlu bize.

igonun sürümü hakkında fikrim yok. daha önceki (linki patlamış olan) dosyadaki igo sürümü bu ben ekstradan igo için bir şey güncellemedim.

2014 4. çeyrek haritası evet içine gömülü şekilde en son güncel haritayı attım.

hız kameraları güncel değil şuanki haliyle. dosya içindeki spedcam den sonra 2 güncelleme daha geldi. onu güncellemen gerekiyor orada linki var güncel link o

bunları yaptığında güncellenecek başka bir şey yok şimdilik.:eyv

Teşekkür ederim, çok sağolun. Yanlız bu speedcam için güncelleme linki nerde onu bulamadım. Forumda güncelleme oldu falan denilmiş ama link bulamadım? Bütün sayfaları da tek tek okumuştum halbuki:kahve

Geri