R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Teşekkür ederim, çok sağolun. Yanlız bu speedcam için güncelleme linki nerde onu bulamadım. Forumda güncelleme oldu falan denilmiş ama link bulamadım? Bütün sayfaları da tek tek okumuştum halbuki:kahve

ilk sayfadaki link güncel her güncellemede sadece o dosyanın içeriği güncelliyorum. ilk sayfadaki speedcam i indirmen yeterli

Arkadaşlar sormak istediğim bişey var. Ben Igo'nun ayarlarından hız kamerası uyarılarını açtım ancak bunun çalışması için navigasyonu açıkmı tutucaz? Yani normal video izlerken veya müzik dinlerken de çalışırmı, arka fondan uyarı yaparmı acaba?

Bir de konusu bu değil ama biraz ilgisi var ve o konuya yazan arkadaşaları burada da gördüm diye sorayım dedim; şimdi bu video işini falan çözdük güzel ama başımızda test menüyü kurcalarken basarak sesi mahvettiğimiz load eol file olayı var. Sistem 10 numara oldu ama ses de adam gibi derinlik ve bas yok. Bu konuda bir gelişme varmı?

IGO8 kapalıyken speedcam uyarısı almazsın, aracın orjinal navigasyonu gibi düşün...

Arkadaşlar bilen varsa söylesin wolfncu sitesindeki başka temaları kullanmak istiyorum ancak tema üzerinde bir mp3 player var play butonuna direk basıp şarkı açtığımız, butona tıklayınca wolfsound dosyası ile bu şarkıyı yürütmesi lazım ancak sürekli wolfsound.pls couldn't be found uyarısı veriyor ve çalıştırmıyor. Aynı skini bilgisayarımda çalıştırıp bir sıkıntı olmadan kullanabiliyorum ancak medianav a atınca bu uyarıyı veriyor. Nerede yanlış yaptığımı veya bu işte bir çözüm bilen varsa anlatabilir mi acaba?

IGO8: Menü-Ayarlar-Hakkında
Prımo: Menü-Diğer-Yardım-Hakkında

adımlarını izleyerek igo sürümünün kaç olduğunu bakıp yazabilecek var mı?

Arkadaslar bence onemli olan bir sorunu konusu harici buraya da yazmak istedim ki maksimum kisiye ulasabiliyim ve az cok konunun bu konu ile de iliskisi var. Audiotest menuden load eol file a tiklayan ve sesi bozan arkadaslar icin;

Diger konudaki kopya mesajimdir : Arkadaslar nihayetinde sorunu az once cozdum :) artik ciddi manada sogumustum cihazimdan, muzik dinlemez olmustum. Sorun eskisindem bile guzel bi bicimde cozuldu hem de :) dun aksam bu site araciligi ile mediaskin yuklemistim. Siteyi genel olarak incelerken Mustafa USTA abimizin dedigi ve yaptigi bisey dikkatimi cekti Allah razi olsun. Mustafa abi mediaskinde yapmis oldugu bir temada (multifonctions) dosya sekmesi var buraya girince ilk etapta burasi bos gozukuyor. Burasi media-nav in windowsa acilan yuzu diyebiliriz. Yukardaki artiya basip controlpaneli secip bos sekmelerin basina kontrol paneli ekliyoruz. Sonra controlpanele girip(windowstaki denetim masasi) buradan ses ozelliklerini seciyoruz ve iste suclunun ta kendisi ses ayarlarinda ses yariya kadar kisik :) burdan louda dogru sonuna kadar yukseltip ok ile cikiyoruz. Ve iste artik eskisinden de gumbur gumbur bir sesimiz var...

Bir de eklemek istedigim birsey var. Bu load eol file a basmamis arkadaslar bu ses duzeyinin standart olarak hangi seviyede olduguna bakabilirmi? Ben load eol file a basmistim ve ses duzeyi tam yaridaydi.

Bir de eklemek istedigim birsey var. Bu load eol file a basmamis arkadaslar bu ses duzeyinin standart olarak hangi seviyede olduguna bakabilirmi? Ben load eol file a basmistim ve ses duzeyi tam yaridaydi.

söylediginiz ses ayarını yaptım bir değişiklik olmadı gibi geldi.. Eol a bende basmıştım.. Ayrıca bu işlem her cihaz kapatıldığında ses orta noktaya geri donuyor

söylediginiz ses ayarını yaptım bir değişiklik olmadı gibi geldi.. Eol a bende basmıştım.. Ayrıca bu işlem her cihaz kapatıldığında ses orta noktaya geri donuyor

Aynen hocam lafi agzimdan aldiniz. Ben de bunu yazmak icin girmistim foruma sizin yazinizi gordum. Sistem her acildiginda ses ortaya donuyor, bunu kalici hale nasil getirebiliriz arastirmak lazim. Yanliz sesi acinca bende cok cok bariz bir fark oluyor yani oyleki arabayi ilk aldigim orjinal halinden bile daha iyi sanki. Fark olmamasi imkansiz gibi bisi sistemi ilk actiginizda bir mp3 calin sonra mediaskine gecip ordan denetim masasi ve ses ayarlarindam muzik calarken acin o zaman fark cok belli oluyor. Ama iste butun mesele bu ayari kalici hale getirmek. Benim merak ettigim ve sordugum da ondan zaten acaba bu load eol file a basmayan arkadaslarda default olarak bu ses ayari nerde?

Geri