R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Bir de eklemek istedigim birsey var. Bu load eol file a basmamis arkadaslar bu ses duzeyinin standart olarak hangi seviyede olduguna bakabilirmi? Ben load eol file a basmistim ve ses duzeyi tam yaridaydi.

Selam,
Yardımcı olabilmek amacıyla aynı konuyu diğer başlıkta da bahsetmiştim naçizane.(R-Nav Çevre Dostu Sürüş MEnüsü aktif edildi)de.

Microsoft wince sitesinde gezinirken şöyle bir bilgiye rastladım. Verilen bilgiye göre cihaz üreticileri sistemin zarar görmesini engellemek için registry ayarlarından maximum ses seviyesini ortada tutuyorlarmış. Netice olarak değişikliği yine registry dosyasından yapmamız gerekicek sanırım.

OEMs can avoid this behavior by specifying the initial volume through the registry on the Windows CE-based device. An OEM can set the initial volume by adding or modifying the following registry key:

Tercümesi:
Windows CE Cihaz üreticileri wince tabanlı aygıt üzerinde kayıt defteri aracılığıyla ilk birim belirterek , bu davranışı önleyebilirler . Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını değiştirilerek başlangıç ​​hacmi ayarlanabilir.

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Volume]

"Volume"=dword:33333333 ; 0=off, 0xFFFFFFFF=maximum

alıntı kaynağı : http://support.microsoft.com/kb/897599 ''

Yedeğini alıp denemekte yarar var galiba....

Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri yok mu. SND-PLAYER yordamı ile wolfsound.exe dosyasını çalıştırmak isteyen skinlerde wolfsound.pls bulunamadı diye bir uyarı veriyor. Bunun çözümü mevcut mu yoksa sadece ben mi alıyorum bu hatayı.

Biraz abarttım biliyorum... :D

10931362_775660779150480_1757616766039075706_n.jpg

güzel olmuş ellerine sağlık

Biraz abarttım biliyorum... :D

10931362_775660779150480_1757616766039075706_n.jpg

Ah bir de şunun fildişi gövde, siyah tavanlısı olup, bir de menü teması mavi olaydı, tadından yenmeyecekti.

Çok şey mi istedik acaba? :)

Şaka bir yana, ustam ellerine sağlık. :)

Önceden hazırlamıştım, butonları farklı, multifonctions klasörünün içindekilerle değiştirmeniz yeterli olacaktır, işinizi görür herhalde...:eyv
http://s3.dosya.tc/server31/SYnzJm/Multifonctions-beyazcaptur.rar.html

mustafa abi emeğine salık bugün multi medyaya yükleme işlemni yaptım ama işlerimden dolayı pek uraşma vaktim olmadı bu tema menüsüne hangi menüden girip seçiyoruz. üsteki kırmızı olan. birde butonları türkçeleştrme işlemini verdin linkten indirp belleğin içindeki hangi kılasöre atıyoruz detaylı yazarsan sevinirim multifonctions klesörünü bellekte bulamadım . tşekür ederm.

http://wolfncu.clan.su/blog/?page2

Bu atmış olduğunuz skinlerin içerisinde bi modern speed teması (turuncu olan) ve metal black speed 3 (mavi olan) teması çok güzel, tavsiye ederim herkese. Çok hoş duruyor ekranda her ikisi de. Lakin yine bu Mustafa abi'nin düzenlemiş olduğu multifonctions teması en kullanışlı olanı. Bu diğer 2 temanın da üzerinde biraz oynanıp, Türkçe'leştirilse falan bunlar da çok daha iyi olur.

bu temaları aktifleştirmek için hangi menulere giriyoruz:soru

Arkadaşlar programı kaldıran var mı? Sitesinde 2 dosya veriyor aynı anda mı usb'ye atıp çalıştıracağız yoksa sırayla mı? Aracı servise götüreceğim dikkat çeksin istemiyorum

Geri