R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

arkadaşlar benim gps sinyal alamıyor ne navigasyon programlarınde ne de wolfncuda wolfncu ayarlarda elle gps find diyorum yine sinyal yakalamıyor eskiden oluyordu ama medinavda gps sorunsuz çalışıyor anlayamadım

Tüm emekçilere gönülden teşekkürler. 2 saate yakındır paylaşımlarınızı inceliyorum ciddi anlamda vakit harcayıp paylaşımda bulunmuşsunuz. Ellerinize, zihninize, emeklerinize sağlık.
Benim Cliom da 3 aylık... R-NAV ı hatta bugün Sizin Forum demeyelim artık tabir doğru olacaksa Bizim forumdan edindiğim bilgiler ile son versiyonlu haline getirdim. Sayfaları halen daha kurcalıyorum ama nereden başlayacağımı gözüme kestiremedim. İkametgahım Çanakkale. Yardım alabileceğim bir arkadaş var mı? Şu yükleme işini yapmak istiyorum. Şimdiden çok çok teşekkürler.

Büyük uğraşlar sonunda ki benim için uğraşı oldu :) başardım ancak avi dosyalarından ses alamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
2 cisi navigasyon donup kaldı dili seçtim bayan sesini seçtim sonra avuç içindeki dünya ekranımda kaldı...
denemelerim devam ediyor fotoları başarıyı müteakip paylaşacağım tüm emeği geçenlere teşekkürler.

Büyük uğraşlar sonunda ki benim için uğraşı oldu :) başardım ancak avi dosyalarından ses alamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
2 cisi navigasyon donup kaldı dili seçtim bayan sesini seçtim sonra avuç içindeki dünya ekranımda kaldı...
denemelerim devam ediyor fotoları başarıyı müteakip paylaşacağım tüm emeği geçenlere teşekkürler.
program içinde sessiz mp3 var onu arka planda çalıştırın videodn ses alabilmeniz için arka planda o mp3 ün çalışması lazım.

Arkadaşlar bu programın içinde geri görüş kamerası için gerekli dosyalar mevcut. Sanırım yapılması gereken yalnızca bir kamera oynatma programı yüklemek ve program listesine onu eklemek. Bağlantı ile birlikte gelecektir sanıyorum. upgrade.lgu dosyasını açıp inceledim bilginize.

Arkadaşlar bu programın içinde geri görüş kamerası için gerekli dosyalar mevcut. Sanırım yapılması gereken yalnızca bir kamera oynatma programı yüklemek ve program listesine onu eklemek. Bağlantı ile birlikte gelecektir sanıyorum. upgrade.lgu dosyasını açıp inceledim bilginize.

evet zaten uygulayıp kullananlar var :eyv

hadi ya :D biz niye hiç görmedik peki. Kullandıkları uygulama nedir bilen var mı acaba?

herhangi bir uygulama kurmana gerek yok mediaskin i kur medianav a kamera yı takıp bağlantılarını yap canavar gibi çalışıyor

herhangi bir uygulama kurmana gerek yok mediaskin i kur medianav a kamera yı takıp bağlantılarını yap canavar gibi çalışıyor
peki görüntüyü nerden alıyorsunuz.. yani mediaskinin neresinden.. Bir de bir sıkıntım var bu Igo8_bidru çalışmıyor benim taklıyor tıkladığımda acaba klasör içinde iki adet zipli dosya var ondan mı? BRANDING ve DATA adında. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?

Geri