R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

serdar18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.konudaki speedcamımı yükleyeceğiz..bu konuyu biraz açıklarmısınız mediaskin yukledim camera görünmüyor bu dosyayı klaösörün içinemi atacağız

Son düzenleme:

ulutan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende sistemi akşam kurucam inşallah gelişmleri yazarım fakat araçtaki istemi 4.0.3 güncellediğimde "nng_contant" gibi bişey daha güncellendi bir sorun çıkar mı acaba? Emeği geçen herkeze teşekkürler..

serdar18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.konudaki speedcamımı yükleyeceğiz..bu konuyu biraz açıklarmısınız mediaskin yukledim camera görünmüyor bu dosyayı klaösörün içinemi atacağız

geri görüş kamerası anladım bayada kafa yordum olmadı diye aklım geri görüş camerasında oda olursa müthiş olur

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu radara benzer bir konu: yolda hız limitini 70 gösteriyor ve buna göre uyarı veriyor. Oysa yoldaki limit tabela ile belli 80. Bu ayarı nasıl değiştireceğiz, biliyor musunuz?

güncel hız limitleri haritayla alakalı son güncel haritayı kurarsanız istediğiniz sonucu elde edersiniz.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu igoya tbs yi bağlamak mümkünmüdür? bu konuda bilgisi olan var mı?

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video ya girerken sürekli hata alan var mı acaba ?

onur20_uz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
558 mb olan dosyayı pc me indirdim usb ye winrardan çıkarıp mı atmam gerekiyo bide daha sonra r navı istediğimizde eski haline getirebiliyo muyuz sonuçta bu cihaz garati kapsamında ve benim garantiden bi kere r nav değişti bu yazılımla arıza durumunda reno kabul etmeyecektir diye düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim

ulutan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
558 mb olan dosyayı pc me indirdim usb ye winrardan çıkarıp mı atmam gerekiyo bide daha sonra r navı istediğimizde eski haline getirebiliyo muyuz sonuçta bu cihaz garati kapsamında ve benim garantiden bi kere r nav değişti bu yazılımla arıza durumunda reno kabul etmeyecektir diye düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim
Evet rar dan çıkarıp bir kaç klasör halinde yani olduğu gibi flaşa atman gerekiyor. Yükleme, güncelleme işlemlerini yaptığın bellek haricinde hiç bir bellek ile çalışmıyor. Yani o flaş belleği çıkarınca kimse anlamaz, sistemde eski haline dönüyor. Fakat sisteme bu şekilde müdahale edildiğini başka bir şekilde anlarlar mı? Kimse açık bişey yazmamış.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Evet rar dan çıkarıp bir kaç klasör halinde yani olduğu gibi flaşa atman gerekiyor. Yükleme, güncelleme işlemlerini yaptığın bellek haricinde hiç bir bellek ile çalışmıyor. Yani o flaş belleği çıkarınca kimse anlamaz, sistemde eski haline dönüyor. Fakat sisteme bu şekilde müdahale edildiğini başka bir şekilde anlarlar mı? Kimse açık bişey yazmamış.
MAİS R-NAV sistemine müdehale ettiğimizi biliyor arkadaşlar, forumu devamlı takip ediyorlar, en son AutoDrom organizasyonun da MAİS den Müdür arkadaş konuyu gündeme getirdi... :)

ulutan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sistemi kurdum ve kullandım tabiki yazılım güzel. Aracın kendi sistemi ve hartası ücretsiz güncellenince bu yazılımı kaldırdım. Aracın yazılımı, arayüzü ve kullanışı bence daha güzel ve pratik tabi bu benim görüşüm. Araçta start-stop olduğu için kırmızı ışıkta filn stop ettiği için sistem hep problem çıkarıyordu zarar vermesinden de korktum yani o yüzden bu yazılımı kaldırdım. Bana kalırsa bu sistem ile araca zarar gelirse illaki böyle bişey yapıldığını anlarlar bu benim görüşüm. Yine de emeği geçenlere teşekkürler..