R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

MAİS R-NAV sistemine müdehale ettiğimizi biliyor arkadaşlar, forumu devamlı takip ediyorlar, en son AutoDrom organizasyonun da MAİS den Müdür arkadaş konuyu gündeme getirdi... :)
Evet, işini iyi yapmak isteyen buraları da takip etmeli bence :) Bu yazılım ile aracın sistemi zarar görse kendi bünyelerinde bunu anlamaları gerekir diye düşünüyorum. Anlamamaları için çok tecrübesiz olmaları gerekir ben böyle düşünüyorum.

Evet, işini iyi yapmak isteyen buraları da takip etmeli bence :) Bu yazılım ile aracın sistemi zarar görse kendi bünyelerinde bunu anlamaları gerekir diye düşünüyorum. Anlamamaları için çok tecrübesiz olmaları gerekir ben böyle düşünüyorum.
Boş ussb bellek ile sisteme girip menüleri kontrol edebildiğimizi ve eco sürüş modunu açabildiğimizi cotech ler bilmiyor desem... :)

Boş ussb bellek ile sisteme girip menüleri kontrol edebildiğimizi ve eco sürüş modunu açabildiğimizi cotech ler bilmiyor desem... :)
Sisteme dediğiniz şekilde girip bazı menülerde değişiklik ve modları aktifleştirseniz ve bu kurcalanmış şekilde gördükleri halde anlamamaları garip olur. Tabiki siz eski haline alıp servise gidersiniz fakat aktif olmayan mod devrede, menüler değişmiş vaziyette sistem elinizde kalırsa ve o şekilde servise gitmek zorunda kalırsanız o zaman ne olur acaba ben bunu merak ediyorum, yani olası kötü durumda başımıza dert olabilir mi, yada o flaşı çekince herşey eski halini alır mı? Yani benim tedirgin olduğum nokta şu; menüleri değiştik, modları açtık, r-nav a kamerayı taktık, sistemi işimize geldiği gibi özelleştirdik, herşey aktif ve bu şelikde elimizde kalırsa sistem ne olur acaba? Yapılan işlemler bellek ile olduğu için belleği çekince herşey eski halini alıyorsa güzel bir olaymış :)

kamerayı takarsan zaten istediğin kadar bellek çek! kamerayı takarken sonradan işlem yapılan herşey garanti dışı kalır.

eğer kamera takmazsan sadece medianav ı yüklersen hiç bir sorun yok medianavın istediğin ayarıyla oyna usb çektiğin an orjinal yazılımı kullanmaya devam edersin.

Merhabalar,
Bayadır aklımı kurcalayan konuyu mükemmel şekilde çözüme kavuşturmuşsunuz sayfaları tek tek okudum elinize sağlık.
İndirme linkleri 1. postta var ve hala güncelliğini korumaktalar sanıyorum doğru mu ?
Uygulamayı akşam yapmayı düşünüyorum hallettikten sonra buraya da fotoğrafları sizler gibi eklerim :)

doğrudur. bekliyoruz paylaşımını naviden filan görüntüde alırsan iyi olur

Uygulamayı yükledim (1. postun altındaki önemli nottan sonraki linklerle)
Video açma tamam, navigasyonu da hallettim, muhtemelen fotoğraflarda oluyordur
Fakat ilk posttaki o devir saatine benzer arayüzün yerini bulamadım neyi eksik yapmış olabilirim ?
Ya da ayarlarda mı bi değişiklik yapmam gerekiyor ?
Emeğinize sağlık çok güzel oldu bana video oynatabiliyor olması bile yetti :)

onun için programa skin indirmelisin. bu orjinal arayüz.

onu nasıl yapmam gerekiyor peki tarif edebilir misin :)

bu konu içinde yada clio bölümündede olabilir mustafa ustanın yaptığı skin mevcut onu indirip skin klasöründeki dosyalarla değiştirmelisin

Geri