R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her ne kadar geri dönüş alamasakta bir teşekkür çok görülsede paylaşımlarımız devam ediyor.

speedcam dosyamız yenilendi Her yeni speedcam.txt yükleme öncesi, aynı klasör içinde bulunan "speedcam.spdb" dosyasının silinmesi gerekiyor, yoksa yeni eklenen kameralar gözükmez. dosyayı atarken buna dikkat ediniz.

Yeni Speedcam Kamera Bilgisi:

Sabit Hız Kamerası: 453
Kırmızı Işık Kamerası: 263
Ortalama Hız Kamerası: 6
Mobil Hız Kamerası: 951
warn.gif
Trafik Kurallarına Mutlaka Uyunuz.
warn.gif

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
her ne kadar geri dönüş alamasakta bir teşekkür çok görülsede paylaşımlarımız devam ediyor.

speedcam dosyamız yenilendi Her yeni speedcam.txt yükleme öncesi, aynı klasör içinde bulunan "speedcam.spdb" dosyasının silinmesi gerekiyor, yoksa yeni eklenen kameralar gözükmez. dosyayı atarken buna dikkat ediniz.

Yeni Speedcam Kamera Bilgisi:

Sabit Hız Kamerası: 453
Kırmızı Işık Kamerası: 263
Ortalama Hız Kamerası: 6
Mobil Hız Kamerası: 951
warn.gif
Trafik Kurallarına Mutlaka Uyunuz.
warn.gif

Bugün senin hazırladığın programı sitemizden bir araca daha yükledik, sıkıntısız çalıştı kardeşim...:eyv

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün senin hazırladığın programı sitemizden bir araca daha yükledik, sıkıntısız çalıştı kardeşim...:eyv

eyvallah mustafa abi sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok hata varsa bilelim ki onca kişi indirince pişman olmasın hemen hataları düzeltelim üyelerimiz sorunsuz kullanabilsin programı

eğer müsaden olursa senin skinleride atalım abi içine indiren hali hazırda herşeyiyle tek seferde kullanıma hazır olsun

yada zaten ilgi gösteren yok hiç eklemesek mi hımm

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
eyvallah mustafa abi sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok hata varsa bilelim ki onca kişi indirince pişman olmasın hemen hataları düzeltelim üyelerimiz sorunsuz kullanabilsin programı

eğer müsaden olursa senin skinleride atalım abi içine indiren hali hazırda herşeyiyle tek seferde kullanıma hazır olsun

yada zaten ilgi gösteren yok hiç eklemesek mi hımm
Senin hazırladıklarını indirip kullanabilirler kardeşim, skınleri kendileri de yapabilir, biraz merak ve uğraş istiyor o kadar...:eyv

hm_lethe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgi gösteriyoruz sayın or_by. Sadece 48 sayfa okumak epey uzun sürdü :)
Nasipse ben de yarın kuracağım sistemi. İnşallah sorun çıkmaz.

Emekleriniz için çok teşekkürler.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
or_by kardeş sen şimdi ne yaptın veya USTA abi ile ne yaptınız hele :D anlatırmısın anlamadım ben benden habersiz birşey gerçekleştirmişsiniz ve ben eksik kalmışım müsait olunca anlatıversen sana zahmet. :D
bnm çıkardıklarım geri görüş kamerasınımı aktifleştirdiniz düzgünmü çalışıyor biri demiş radarı yakaladı nasıl yakalamış eğer böyle birşey varsa süper kimse radar bildirici kullandığımızı anlamaz.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgi gösteriyoruz sayın or_by. Sadece 48 sayfa okumak epey uzun sürdü :)
Nasipse ben de yarın kuracağım sistemi. İnşallah sorun çıkmaz.

Emekleriniz için çok teşekkürler.

inş sorunsuz kullanırsınız haberinizi bekliyoruz :D

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
or_by kardeş sen şimdi ne yaptın veya USTA abi ile ne yaptınız hele :D anlatırmısın anlamadım ben benden habersiz birşey gerçekleştirmişsiniz ve ben eksik kalmışım müsait olunca anlatıversen sana zahmet. :D
bnm çıkardıklarım geri görüş kamerasınımı aktifleştirdiniz düzgünmü çalışıyor biri demiş radarı yakaladı nasıl yakalamış eğer böyle birşey varsa süper kimse radar bildirici kullandığımızı anlamaz.
dostum bildiğin üzere linkler patlamıştı indirilemiyordu sadece yeniden topladık programı. eskiden programı kurup haritayı kurup ses kurup vb. 3-4 adımda tamamlıyordun kurulumu şimdi hepsini all ın one paket yaptık tek indirdiğin dosyayı kur ve kullan 1 seferde iş bitiyor. radarı yakalamak filan yok bu program radaru yakalamıyor sadece senin benim gibi kullanıcılar radar ı tespit ettikleri yerleri işaretliyorlar. ve buna emek verip bir yerde topluyorlar. sen bu dosyayı yüklediğinde bu noktalara yaklaştığında uyarı veriyor radar orda oladabilir olmayada bilir. sadece uyarı amaçlıdır. buna güvenipte kimse trafik kurullarını çiğnemeye çalışmaz umarım.

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu radara benzer bir konu: yolda hız limitini 70 gösteriyor ve buna göre uyarı veriyor. Oysa yoldaki limit tabela ile belli 80. Bu ayarı nasıl değiştireceğiz, biliyor musunuz?

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu radara benzer bir konu: yolda hız limitini 70 gösteriyor ve buna göre uyarı veriyor. Oysa yoldaki limit tabela ile belli 80. Bu ayarı nasıl değiştireceğiz, biliyor musunuz?
evet bende de aynıydı ama en son haritayı yüklediğimde 80 olan yerde 80 yazıyordu ekranda