R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi önceki bikaç sayfada göremedim eğer paylaşıyorsan senden TR skin linkini rica ediyorum.Anca ordan burdan inşallah toplamaya çalışıyorum aracı teslim almaya az kaldı :) bu arada beyaz clio hb var mı elinde MAINBACK bende biraz editlerim işimi görür
Beyaz clio lu yapmıştım daha sonra hepsini sildim kardeşim, müsait zamanda yapmaya çalışırım...

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz clio bende bekliyorum :D

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nolur biri yardım etsin 2 saattir uğraşıyorum yapamadım yükleyemedim ya:sinirli

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flash belleğe atıyorum dosyaları yükleme ekranı gelmiyor sanki hiç bişey atmamışım gibi yani

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flash belleğe atıyorum dosyaları yükleme ekranı gelmiyor sanki hiç bişey atmamışım gibi yani

yaptığın yanlış muhtemelen şuradan kaynaklanıyor flash içine klasör olarak atıyorsun büyük ihtimal. o şekilde olmaz. hiç üst dizin olmayacak. media skin klasörü içindeki arret core player igo 8 vb. dosyalar direk klasörsüz flash ın içine atman gerekiyor. bilgisayarım a tıklayıp flash a tıkladığında ilk olarak karşında arret dosyasını görmen gerekiyor yani :cool:

YucelULKER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam indirken net kopmasi olduysa dosya bozuktur atamazsin. Dosya saglam sa usb bellegin bozuktur. Usb bellegini bilgisayarimdan girip sag tikla bicimlendir de. Fat32 olarak bicimlendir eger yapmadiysan. Yalniz icindeki hersey silinir bicimlendirince bilgin olsun.

AFACAN55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen klasörlüydü deniyorum :D heyecanlandım bak şimdihehe