R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yazılım değişimi yapmak mantıklı mı ben aracımı Ocak ta alıcam nasip olursa.Donma takılma vs. yaşamak istemiyorum navigasyon da benim için önemli sizce n eyapmalı bu yazılımı yükleyeyim mi? Birde sorun oldu diyelim memnun kalmadım servise eski yazılımı mı yükletmem gerekecek ?
bu program flash bellekle çalışıyor flashı çıkarttığınızda sistem eski haline dönüyor merak etmeyin. Aynı anda iki programı da kullanabilirsiniz

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu program flash bellekle çalışıyor flashı çıkarttığınızda sistem eski haline dönüyor merak etmeyin. Aynı anda iki programı da kullanabilirsiniz

O zaman süper hocam,sadece navigasyon sıkıntılı sanırım bu yazılımda onun içinde usb çıkarıp kullanabilirim o halde.Şimdi işlemin nasıl olduğunu öğrenip usb ye atıyım o zaman keşke 32 gb usb alsaymışım 16 gb az kalıcak gibi :/ şarkıları video klip halinde dinlemek şahane olucak ya süper

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba

mydx üstadın paylaşmış olduğu programın linkleri patlamış. bende başka bir yerde yine kendisinin paylaştığı programı indirip birazda ordaki eklemeleri alarak yeniden düzenledim.

bilgisayar kullanmayı az bilen var çok bilen. çoğu kişi nasıl yapılacak diye sorup yapamadığından ilk mesajdaki 3-4 bölümden oluşan dosyayı tek dosya haline getirdim. yani siz adım adım tüm işlemleri yapmanıza gerek kalmadı. hepsini ben ilgili yerlere attım igo ve igo birdru için. size sadece usb yi takıp kurmak kaldı. kurulumdan sonra harita yükleme ses yükleme vb. işlemleri yapmanıza gerek kalmadı.

dosya lite versiyonu. büyük olan avrupa haritası dosyasını bulamadım. bu lite versiyonun içinde:
- türkiye haritası 2014.07 den 2014.10 a güncellendi
- speedcam dosyası yerleştirildi
- iyileştirilmiş navigasyon sesleri eklendi

başarsoft un en güncel haritası eklendi navigasyona ayrıca speedcam dosyasıyla daha önce kullanıcıların emeğiyle oluşturulmuş igo 8 /primo için türkiye ve kıbrıs speedcam dosyası eklendi.
Speedcam Kamera Bilgisi:

Sabit Hız Kamerası: 443
Kırmızı Işık Kamerası: 263
Ortalama Hız Kamerası: 6
Mobil Hız Kamerası: 947

Önemli Not: Navigasyon Cihazları Herhangi Bir Şekilde Hız Kamerası Tespiti Yapmaz ! Sadece Eğer Siz Uyarı Yerlerini Düzenlerseniz Oralara Yaklaşırken Uyarı Alırsınız.

ve son olarakta iyeleştirilmiş navigasyon sesi eklendi. toplam boyutu 558 mb. oldu dosya ama içinde hepsi mevcut ekstradan bir şey eklemenize gerek kalmadı.

http://www.mediafire.com/download/x3gptfibxpzq6n2/Medi@skin403_Lite_rfc.rar

umarım iş görür.
daha önceden medianav kurulu olanlar için güncelleme dosyaları. ilk def kuracaklar yukardaki linkten indirme yapıp aşağıdaki linkleri indirmelerine gerek yoktur.
2014 son güncel harita
http://www.mediafire.com/download/589249pgp4c26nd/HEPSI_BIR_ARADA.rar

navigasyon iyileştirilmiş ses dosyası
http://www.mediafire.com/download/xbc8hsj6taxgb3j/Türkçe_Dil__ve_Ses_%100.rar

speedcam için
http://www.mediafire.com/view/j979cjpl9c2fnrw/speedcam.txt

mustafa abi dosyalarda sıkıntı yoksa ilk mesajın altına eklemek mümkünmüdür soran herkese alıntı yapmak zor oluyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekliyorum kardeşim...:eyv

Ben şunu farkettim, aslında "lite" versiyon diye bişey yok, herşey map dosyalarının kopyalanıp kopyalanmamış olmasına bağlı. Ben o 255 mb'lik dosyayı kurdum herşey çalışıyor. Şimdi bidru'ya haritaları da kopyalayacağım, işlem bitmiş olacak. Tahminime göre sıkıntısız olarak çalışır. :)