R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Bu dosyaları kurduktan sonra vazgeçip orijinal kendi yazılımına dönmek istesek dönüş olabiliyor mu ?

Bu dosyaları kurduktan sonra vazgeçip orijinal kendi yazılımına dönmek istesek dönüş olabiliyor mu ?
Flash ı çıkartınca orjinale dönüyor ayrıca ekranın sağ uşt köşesinde kırmızı bi işaret çıkıyor ona basmadığın sürece r-nav sistemi aktif duruyor

Cevap için çok teşekkürler peki video formatı olarak hangi formatları oynatabiliyoruz

Flash ı çıkartınca orjinale dönüyor ayrıca ekranın sağ uşt köşesinde kırmızı bi işaret çıkıyor ona basmadığın sürece r-nav sistemi aktif duruyor

bilgisayar kullanmayı az bilen var çok bilen. çoğu kişi nasıl yapılacak diye sorup yapamadığından ilk mesajdaki 3-4 bölümden oluşan dosyayı tek dosya haline getirdim. yani siz adım adım tüm işlemleri yapmanıza gerek kalmadı. hepsini ben ilgili yerlere attım igo ve igo birdru için. size sadece usb yi takıp kurmak kaldı. kurulumdan sonra harita yükleme ses yükleme vb. işlemleri yapmanıza gerek kalmadı.
http://www.mediafire.com/download/x3...3_Lite_rfc.rar

verilen linkteki dosyayı rar dan çıkarıp usb ye attım , usb yi nav a taktım fakat hiç bir tepki vermedi nav ... Kurulum vss yapmadı atladığım bir şey mi var ?

Verilen linkteki dosyayı usb ye atıp nav a kurdum ...Herşey navigasyon vss sorunsuz ama mp3 ve videou açamadu coulnt opened uyarısı veriyor...Videolar avi formatında müzikler mp3 fakat program açmıyor neden olabilir...Mp3 leri orijinal nav ile iken açıyorum fakat Medi@skin403_Lite ile girdiğimde mp3 leri görüyor ama couldnt opened uyarıısı veriyor avi uzantılı videolaraıda görmüyor dosyaları yardımcı olursanız sevinirim...Müzikleri mp3 klasörüne videolarıda video klasörüne attım nerede yanlış yapmış olabilirim

XBm02k.jpg

lkmdBJ.jpg

XBm0Y3.jpg

Son düzenleme:
Yokmudur fikri olan sorun hakkında arkadaşlar

Yokmudur fikri olan sorun hakkında arkadaşlar
Birincisi player olarak player2.exe dosyası seçili ayarlardan bakman gerekiyor doğru dosya bu mu. Ikinci bu skini üstünden play yaparak kullanamazsınız. Wolfsound.pls dosyası icinde parça listesi var ancak acilamiyor.Bunu ben bir sekilde hallettim ama yeni sistemi upload etmem lazım fırsat bulamadım.

Ayrıca usb çıkartınca belli olmaz diye birşey yok sistemin içinde dosyalar var.Masaüstüne baksalar bile görürler :D ama bakacak servis lazım tabi

Geri