R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Bence tekrar yükleme yapın eksik güncelleme yapmıştır. Tekrar 503 küsürlük dosyayı indirip ilk mesajtaki gibi yükleyin derim...

arkadaslar videoları indirebilcegimiz site yada program ismi verirmisiniz ?
720 P li videoları indirip any video convertor ile aynı şekilde kaliteli görüntü elde edebilirsiniz. site olarak denemeniz lazım. bende daha temiz bir site bulamadım.

..

evet sewssiz mp3 arkada çalmadan ses alamazsınız

alırsınız direksiyonun altındaki ses açıp azlatma tuşunun ikisinede basın iki üç kere ses gelecektir videodan ben sessiz mp3 kullanmıyorum ve hatta sildim de şarkıyı durdurun yeter

alırsınız direksiyonun altındaki ses açıp azlatma tuşunun ikisinede basın iki üç kere ses gelecektir videodan ben sessiz mp3 kullanmıyorum ve hatta sildim de şarkıyı durdurun yeter

Peki telefon bağlantısı yaptınızmı ? bende bu eklentiden video izlerke arabadan telefondan ses almada sorun yaşıyorum..:(

Bende aracıma uyguladım gayet güzel heyecanla paylaşmak istedim sadece video yu deneyebildim gayet güzel çalışıyor.
efc319bc22dff18695b0b06e2aa6ebaf.jpg
c00a0507025932a3c5f05b60ad5265a9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende aracıma uyguladım gayet güzel heyecanla paylaşmak istedim sadece video yu deneyebildim gayet güzel çalışıyor.

Hemşehrim video vs izlerken Telefon bağlantısını deneme imkanınız oldumu bende ses gitmiyor karşıya, kaşınınkide net gelmiyor.Acaba sizdede öylemi?

Evet doğrudur kesik kesik geliyor ve gidiyor ses

arkadaşlar bu kadranlı skinde solda enüsteki tarih sağdaki saat ortadaki..:eyv gösterge nin anlamı nedir ortasında kırmızı çizgi oanhımm

Arkadaşlar merhaba,

Ben araçta 4.0.5 güncelledim video programını üzerine yükledim program çalışmakta fakat harita güncellemesi için tekrar veri çektiğimde fark ettim ki video programı versiyonu 4.0.3 çevirmiş bilginize.

Geri