R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

4.05 de sıkıntı yok. Gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Ben kullanıyorum şuan ;)

Ses açık gözüküyor kardeş baktım onun dışında igoda yok orjinalde var :S sessiz mp3 çalmıyor radyo açtım ondan dolayı yapıyor olabilirmi?

kardeşim radyo açıkken bizdende çıkmıyor igonun sesi normal yani sesi duymak istiyosan medya skindeki igonunsesini yani.. radyoyu kapatcaksın

Arkadaşlar elinize sağlık güzel bir konu olmuş. Bende clio sport tourer aldım. Bendeki Media Nav için ilk mesajtaki uygulamayı yaparsam kullanabilirmiyim? Bu program sadece R-Nav içinmi? Media Nav için varmı bu şekilde kullanabileceğim? Veya sadece speedcam dosyalarını nasıl eklerim? Ha birde bunu yüklediğimiz zaman garanti dışı oluyor sanırım geri almanın yolu varmı?

Bu arada bendeki yazılım 4.05 miş.

Son düzenleme:
diger ekranlardan görüntüler de böyle

Pp2qrd.jpg
[/URL][/IMG]

L28aDV.jpg
[/URL][/IMG]

görüntü çok kaliteli görünüyor video mu bu hangi format acaba ?=

arkadaslar videoları indirebilcegimiz site yada program ismi verirmisiniz ?

Konu için teşekkürler. Bu skini nasıl aktiv ediyoruz? bendeki nasit bir skin geldi ekrana. acaba başka skinler yükleme şansımız varmı? İlk mesajta ekli olan programda Ana menude ayarlarda varmış benim skin değişik yolla yüklediğim için görünmüyormuş. ilk mesajtakini yükleyince ordan ayarlayıp seçebiliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ilk sayfadaki 125mb lık dosyayı indirdim güncellemeyi aynen anlatıldığı gibi yaptım buraya kadar bir sorun yok. Ama gelgelelim konunun ilk sayfasındaki o Media skine bir türlü ulaşamadım ekrana başka bir görüntü geliyor ve hangi tuşa basarsam ekran donuyor acaba neyi eksik yapıyorum benim istediğim tek şey ilk sayfadaki o görüntüye ulaşmak ve onu stabil bir şekilde çalıştırmak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ilk sayfadaki 125mb lık dosyayı indirdim güncellemeyi aynen anlatıldığı gibi yaptım buraya kadar bir sorun yok. Ama gelgelelim konunun ilk sayfasındaki o Media skine bir türlü ulaşamadım ekrana başka bir görüntü geliyor ve hangi tuşa basarsam ekran donuyor acaba neyi eksik yapıyorum benim istediğim tek şey ilk sayfadaki o görüntüye ulaşmak ve onu stabil bir şekilde çalıştırmak. Yardımcı olursanız sevinirim.
sağ ust koşede kırmızı yuvarlak butona dokundunmu medya skin menusüne ulaşabilmekiçin..

Evet o kırmızı butona dokundum menüye ulaşıyorum igo ayarlar v.s.olduğu bölüm amasonra devamı gelmiyor her bastığım tuşta cihaz donuyor.

Geri