R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

MediaSkin403 root' un da 1-Igo8 ve 2-Igo8_bidru klasörleri var. İndirdiğimiz Content klasörünü her iki klasörün içindeki "content klasörlerinin" üstüne mi atıyoruz ? Tşk ler.

evet sonunda o olayida cozdum sesis mp3 dosyasini rnav arka kisimda caliyor yuklenen programda ses olayida gelmis oldu bu durumda tsk ederim emeginize saglik yapanlardan yanliz video formati en iyi calisan nedir acaba deneyenler paylasirsa sevinirim vide olayi bende kesik kesik çalıyor

mkv oynattım sorunsuz ama çözünürlük olarak genişliğin 1008 pixeli geçmemesi lazım en olarak üst sınır kaç bilmiyorum cihaz 800x480 ekrana sahip.

mediaskin403 root' un da 1-igo8 ve 2-igo8_bidru klasörleri var. Indirdiğimiz content klasörünü her iki klasörün içindeki "content klasörlerinin" üstüne mi atıyoruz ? Tşk ler.

evet ikisinede kopyala iki navigasyonda çalişir

Farklı skinler uygulamak istesek ki ilk mesajlarda bununla ilgili indirme linkleri mevcut. mediaskin/WolfNCU/Skin" içine mi atıyoruz sadece ? Tşk ler...

mkv oynattım sorunsuz ama çözünürlük olarak genişliğin 1008 pixeli geçmemesi lazım en olarak üst sınır kaç bilmiyorum cihaz 800x480 ekrana sahip.

R-Nav ı 4.0.3 den nga_content e güncellesem acaba media@skin çalışır mı? sorusu kurcalıyor kafamı :)

video dosyalarını hangi klosöre atmamız lazım acaba ben video klosörüne attım bellekten baya bi ugraş ile açılıyor usb den kaynaklımı acaba die düşğnmeye başladım

video dosyalarını hangi klosöre atmamız lazım acaba ben video klosörüne attım bellekten baya bi ugraş ile açılıyor usb den kaynaklımı acaba die düşğnmeye başladım

video klasörüne atarsan ilk aç dediğinizde o klasöre bakıyor ordan açması kolay olur yoksa istedğiniz yere atabilirsiniz.

video klasörüne atarsan ilk aç dediğinizde o klasöre bakıyor ordan açması kolay olur yoksa istedğiniz yere atabilirsiniz.
usb den bazen okuyor bazen okumuyor usb bellekten olabilirmi sizce tşkler

usb den bazen okuyor bazen okumuyor usb bellekten olabilirmi sizce tşkler
Bellek önemli tabi, benim R-NAV'da da üstte çizgi ve yeşil bir işaret çıkıyor bazen gidiyor bazen geliyor, yarın nasipse aracı çıkarıp yolda deneyeceğim video ve diğer özeelliklerini...

bende fat 32 olan usb nfst yapacagım umarım cözülür sorun

Geri