R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

videolar geçiş yapmıyor yanlız tekrar menuye girip başka videoyu açmak gerekiyor dokunmssan aynı video tekrar başa dönüyor trafikte or olcak bu iş

videolar geçiş yapmıyor yanlız tekrar menuye girip başka videoyu açmak gerekiyor dokunmssan aynı video tekrar başa dönüyor trafikte or olcak bu iş

Takip eden videoya geçiyor onda sıkıntı yok. İlk videoları seçerken hepsini seçmen gerekiyor, sanırım sorunu oradan yaşıyorsun.

Oooo hem de R-nav a yapılmış ama nasıl? Önemli olan o :)
2013 yılında yapılmış bu çalışma, serviste aracı bilgisayara bağlayıp baktığımızda kamera kalibrasyon ayarının olduğunu görmüştük bu demektir ki kamerayı bağlayınca çalışacak...

O ger görüş kamerasi olayi menavrus ile yapilmis olabilir o da buna benzer bir yazilim ancak yapan rus arkadaş 40euro karsiligi satiyor turkiye de de ondan alip satanlar var ve kamera montaji icinde baya toplu bir maliyet cikariyorlar 450 TL gibi birşey onunla ilgili de neler yapılabilir bakiyorum ve montajinin nasil yapilacagini biliyorum cihazin üzerinden nasil aktiflesecegi hakkindada 1-2 fikrim var

O ger görüş kamerasi olayi menavrus ile yapilmis olabilir o da buna benzer bir yazilim ancak yapan rus arkadaş 40euro karsiligi satiyor turkiye de de ondan alip satanlar var ve kamera montaji icinde baya toplu bir maliyet cikariyorlar 450 TL gibi birşey onunla ilgili de neler yapılabilir bakiyorum ve montajinin nasil yapilacagini biliyorum cihazin üzerinden nasil aktiflesecegi hakkindada 1-2 fikrim var
OBD soketinden aracın beynine girerek kameraya ulaşılabiliyor kardeşim, cotech arkadaş bunlara kamera bağlanmıyor R-LİNK olması lazım demişti daha sonra sisteme girdiğimizde ayarların olduğunu görünce kendisi de şaşırdı...
Birde yolculuk esnasında videoyu oynatabilmesi güzel olmuş, sürücü dikkatini oraya vermezse diğer yolcular için büyük keyif olur...

Biz program atarken zorlanıyoruz adam neler yapmış... :)

Biz program atarken zorlanıyoruz adam neler yapmış... :)
evet bu videoyu paylaşmıştım bende ancak almanca bilmediğim için çok anlayamadığım için bir yorum yapamıyorum geri görüş kamerası için araştırırken denk gelmiştim buna :)

Geri