R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Talimatlara uygun şekilde hepsini aynen yaptım ama ana ekran gelmiyor nedense ..birde haritaya tıklayınca dondu kaldı ve usby i tekrar çıkarıp taktım herşey kayboldu kırmızı düğmede gelmiyor ..sanki hiç güncellememişim gibi oldu sorun ne analamadım ? deneme amaçlı video atmıştım onlar açıldı ama resimleri ve mp3 leri görmedi ???

rar dosyasını tekrar açman lazım...

rar dosyası yok ben direk cihaz sürümünü 4.0.2 den 4.0.3 e yükseltmek için bilgisayara bağladım. cihazım güncelleme yaptıktan sonra flash disk içinde upgrade.lgu adlı dosyayı sildim.

normalde silmeyip media skin dosyalarını cihaza yükledikten sonra silmem gerekiyordu. cihaz sürümünü tekrar 4.0.2 ye düşürüp yeniden yazılım güncellemesi alabilirmiyim ?

Talimatlara uygun şekilde hepsini aynen yaptım ama ana ekran gelmiyor nedense ..birde haritaya tıklayınca dondu kaldı ve usby i tekrar çıkarıp taktım herşey kayboldu kırmızı düğmede gelmiyor ..sanki hiç güncellememişim gibi oldu sorun ne analamadım ? deneme amaçlı video atmıştım onlar açıldı ama resimleri ve mp3 leri görmedi ???
resimleri hangi klosöre atacagız acaba tşkler

rar dosyası yok ben direk cihaz sürümünü 4.0.2 den 4.0.3 e yükseltmek için bilgisayara bağladım. cihazım güncelleme yaptıktan sonra flash disk içinde upgrade.lgu adlı dosyayı sildim.

normalde silmeyip media skin dosyalarını cihaza yükledikten sonra silmem gerekiyordu. cihaz sürümünü tekrar 4.0.2 ye düşürüp yeniden yazılım güncellemesi alabilirmiyim ?
4.0.2 ye nasıl düşüreceksin ? O işlemin geri dönüşü maalesef yok, mail adresini ver sana rar dosyası olarak o klasörü atmaya çalışayım...
resimleri hangi klosöre atacagız acaba tşkler
WolfNCU dosyasının içindeki İmages klasörüne atacaksın...

Arkadaşlar Mp3 listesi oluşturmadaki hatayı düzeltmişler yaptım oldu indirdiğiniz zipi klasöre çıkarın ve içindekileri USB flash bellekteki diğer dosyaların üzerine yapıştırın.
Rar içerisinde pdf dosyasınada göz atmayı unutmayın.

Rar Şifresi: mediaskin

http://www52.zippyshare.com/v/85007074/file.html

Son düzenleme:
Arkadaşlar Mp3 listesi oluşturmadaki hatayı düzeltmişler yaptım oldu indirdiğiniz zipi klasöre çıkarın ve içindekileri USB flash bellekteki diğer dosyaların üzerine yapıştırın.
Rar içerisinde pdf dosyasınada göz atmayı unutmayın.

Rar Şifresi: mediaskin

http://www52.zippyshare.com/v/85007074/file.html
Dosyaların tarihleri bizdekilerden daha eski, üzerlerine yapıştırınca hata vermesi durumunda ne yapacağız...

Kusura bakma gözümden kaçmış üstteki mesajıma ekledim şifreyi tşkler
Verdiğin linkteki dosyaları bendekilerle değiştirip denedim, arayüz güzel takvim ve hesap makinası eklendi sisteme lakin mp3 lere girip çalmaya başladığında bir sonraki parçaya geç dediğimde üstüste çalmaya başladı, sesler birbirine giriyor, videoya geçsen bile hem video hem mp3 devrede oluyor,teybi kapatıp açınca r-nav da çıkan kırmızı düğmede kayboldu ve mediaskin e giriş imkansız hale geldi, bellekteki dosyaları yedekten geri yükledim inşallah eski haline döner her şey...

arkadaşlar başka temaları nereden indirebiliriz?

Geri