R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Youtube tan indirdiğimiz videoları kolayca convert edebileceğimiz ve ücretsiz bir program biliyor musunuz?
AtubeCatcher indir, videoları direk o programla indirirsin, indirme formatını AVİ seçtinmi sıkıntı yaşamazsın...

Ben bugün kurdum bazı skinler hariç sıkıntılı bir durum yok gayet güzel kullanıyorum ama radyo seçeneği de olmalıydı, o da halledilse süper olacak:)

Youtubeden bir video indirmek istediginizde programa veya eklentiye gerek duymaksizin istediginiz formatta indire bilirsiniz

Örnek usta nickli arkadasin videosu: www.ssyoutube.com/watch?v=DTALRUfu9u4

Gibi gibi (:

AtubeCatcher indir, videoları direk o programla indirirsin, indirme formatını AVİ seçtinmi sıkıntı yaşamazsın...

programı indirdim fakat 5 çeşit avi formatı var. siz hangisini kullanıyorsunuz?

programı indirdim fakat 5 çeşit avi formatı var. siz hangisini kullanıyorsunuz?
En üstteki AVİ standart yazanı kullanıyorum, videoyu indirmeden öncede açılan küçük pencerede AVİ 640 360 mp4 seçeneğini işaretleyip indirirsen sıkıntı yaşamazsın...

En üstteki AVİ standart yazanı kullanıyorum, videoyu indirmeden öncede açılan küçük pencerede AVİ 640 360 mp4 seçeneğini işaretleyip indirirsen sıkıntı yaşamazsın...

Çok teşekkür ederim.

video oynatırken sıkıntı yaşamıyordum fakat yeni videolar attıktan sonra açarken aşağıdaki hatayı alıyorum hepsinde. sebebini bilen var mıdır?

358shb.jpg

video oynatırken sıkıntı yaşamıyordum fakat yeni videolar attıktan sonra açarken aşağıdaki hatayı alıyorum hepsinde. sebebini bilen var mıdır?

358shb.jpg

şimdi bize en uygun format bizim r-nav ekrenında tam ekran gösteren format bumudur mustafa abi ? avi standart olanı seçiyorum küçük pencerede 640x360 mp4 yazan var onu işaretliyorum daha deneme fırsatım olmadı sen hepsini bu standartta mı indiriyorsun mustafa abi ?

arakdaşlar birde bagzı videolarda hafif donmalar yapıyor ugygun formatta olmadığındanmıdır acaba ?

Geri