Renault İnanlar Otodan Aracım Çalındı..

çok uzattınız... konuyu inanlar ve araç sahibi arasında gelişmeleri takip etmek için açık tuttukça siz birbirinize saldırıyorsunuz..
Lütfen :bant

​Doğru söze ne denir.........

saldırma değil muhabbet ediyoruz danube.
ben ama 2 tarafında iyi niyetli olduğuna inanıyorum. kimse madur olmadan bu konunun çözüleceğine inanıyorum.

Bende böyle düşünüyorum, zaten daha önceden de konuya şunu yazmıştım, her ne kadar kimse dikkat etmesede;

Başından beri konuyu takip ediyorum ve ben de bir hırsız mağduru olarak, hem arkadaşın hislerini hem de yaşanan tatsızlıkları çok iyi biliyorum ve sıkıntının bir an önce çözülmesini temenni ediyorum.
gerçi okuduğuma göre Cuma günü alaşmaya varılmış.. bundan sonrası için bize Hayırlısı olsun demek düşer. artık daha fazla kim haklı kim haksız muhabbetine girmeye gerek yok. inanaların yaklaşımını, arkadaşın mağduriyetten doğan durumunu göz önünde bulundurmadan,birebir kerşıklı konuşmalara dahil olmadan fikir yürütmek, açıkcası can sıkıcı olabiliyor. o böyle demiş, bu böyle yapmış. miş,mış larla zaten olmaz.
Büyüklük bizde kalsın hesabı, yapılan yanlışları affedip (her iki tarafta da) olayın ibret alınması gereken bir ders olarak kalmasını, ve konunun da daha fazla uzamamasını istiyorum.

Ama görüyorum ki yanlış anlaşılmalar oluyor sürekli, o yüzden artık lütfen kimse şahıslara karşı bir şey yazmasın, herkes görüşünü yazdı bitti.
inanlar ile araç sahibi anlaşmış, artık bize ne düşer? :)

Bende böyle düşünüyorum, zaten daha önceden de konuya şunu yazmıştım, her ne kadar kimse dikkat etmesede

doğrudur danube, hiddetlenmeyince, şiddetlenmeyince yazdıklarını göremedik :D:D:D

çok başka yerlere açılmış konu.Sanırım tartışmaya forum olarak ihtiyacımız varmış :) Neden ve Sonuç ilişkisi aslında herşeyi özetliyor.Araç çalınmasa daha iyiydi Allah'ta göstermesin ama çalındı.Bayi aynı aracı vermek istedi mi? istedi.Aynı donanım ve modele sahip olduktan sonra sıfır km. araç. Olay o an bitmesi gerekirdi bile.Aracın haliyle kullanıldıktan sonra değeri düşecektir bunun tartışmasına giremeyiz zaten.

Aracı Calınan Arkadaşa Geçmiş Olsun
Yetkili Servislerden Araç Kaldırma Moda Mı Oldu Nedir
Daha Dikkatli Olmalı Yetkili Servisler Bundan Böylece

çok başka yerlere açılmış konu.Sanırım tartışmaya forum olarak ihtiyacımız varmış :) Neden ve Sonuç ilişkisi aslında herşeyi özetliyor.Araç çalınmasa daha iyiydi Allah'ta göstermesin ama çalındı.Bayi aynı aracı vermek istedi mi? istedi.Aynı donanım ve modele sahip olduktan sonra sıfır km. araç. Olay o an bitmesi gerekirdi bile.Aracın haliyle kullanıldıktan sonra değeri düşecektir bunun tartışmasına giremeyiz zaten.

öyle olsaydı olay uzamazdı zaten. tam bilemiyoruz konunun detaylarını

hocam bu teklif en başta yapılmış olsaydı. Bu teklifi geçtim biraz mantıklı bir şekilde gelinseydi yanıma kesinlikle kimsenin haberi olmadan biticekti bu konu yanıma öyle saçma bir teklifle gelene kadar bu olaydan kimsenin haberi yoktu kendi akrabalarımın dahi. Yoksa bizde sorun aramıyoruz.

hocam bu teklif en başta yapılmış olsaydı. Bu teklifi geçtim biraz mantıklı bir şekilde gelinseydi yanıma kesinlikle kimsenin haberi olmadan biticekti bu konu yanıma öyle saçma bir teklifle gelene kadar bu olaydan kimsenin haberi yoktu kendi akrabalarımın dahi. Yoksa bizde sorun aramıyoruz.

Sonuç nedir .
Bayi ile anlaştınız mı ?

Sonuç nedir .
Bayi ile anlaştınız mı ?
Anlaşmışlar,bayramdan sonra 2012 model sıfır kilometrede aynı ayarda aracını teslim edecekler...
Bu arada MAİS in elinde 2012 araç yoktur olsa bile test aracıdır vs diyenler bir zahmet gidip MAİS ile görüşsünler,bayilerde ve depolarda 2011 model sıfır araçlar bile mevcut...
Sırf ortamı germek veya konuşmuş olmak için klavye delikanlılığı yapmanın alemi yok...!

Geri