Renault İnanlar Otodan Aracım Çalındı..

Bak kardeşim,yukarıda şahsına söylenmiş kötülüyorsun yazısı var mı ?
Benim ne kadar sakin ve sabırlı birisi olduğumu herkes bilir ama sabrında bir sonu vardır...
Yukarıda yazılanları üzerine almak isteyenler üzerine çoktan almışlardır merak etme,seninde takip ettiğin sırf RFC ı kötülemek adına kurulan forumdan ve orada bu olay hakkında açılan konuya yazan bazı uyanıklardan bahsediyorum,benim arabamın da çalınmasını ve aynı dertleri çekmemi isteyebilecek kadar gözlerini kin ve nefret bürümüş zavallılardan bahsediyorum,benim için ne düşünüyorlarsa Allah 1000 mislini verir inşallah...!

Benim kimseyle bir derdim bir alakam yok Mustafa abi, ne seninle ne de RFC ile ne de o bahsettiğin forumdaki kişilerle. Benim yazıma alıntı yaptığın için öyle söyledim yani üzerime alınmam normal değil mi? Fikir ayrılıkları olabilir tabiki ya da bana x görünen başkasına y görünebilir, saygı çerçevesinde ben fikrimi beyan ettim olay bu...

Sadece İnanlar Otomotivden değil ,avrupa yakasında bir kaç servisden de araç çalındı .
Araç çalanlardan 3 kişi yakalandı ve birçok (hırsız)kişi için yakama emri çıkarıldı .
anahtarsız (kartlı )modelleri bilgisayar düzeneği ile çalıştırma proğlamını yapmışlar .
Bu haberi Fox tv ana haberde seyrettim .
Kartlı çalışan araba sahipleri bu konuda daha dikkatli olsun

ne yapmamız gerekiyor. artık servise sokunca arabayı her servisten çalınıyor diye mi düşünmemiz gerekecek artık yani.
ne demek istedin tam anlayamadık ta...

Camı kırıyorlar sadece kart sistemini devreden bırakmak ve çalıştırmak için pc bağlantısı yapıyorlar .Şu anda kart sistemindeki araçlar önce kaskoya sonra Allah a emanet durumunda

Olayı çarpıtıyorsun. adam arabam çalındı diye şikayet etmiyor, çalındıktan sonra anlaşamadıklarından şikayet ediyor.

Olayı çarpıtıyorsun. adam arabam çalındı diye şikayet etmiyor, çalındıktan sonra anlaşamadıklarından şikayet ediyor.
Güzel kardeşim,konu ilk açıldığında konu başlığı neydi biliyormusun ?
Renault İnanlar Oto Aracımı çaldırttı
Konu sahibi ileride mağduriyet yaşamasın diye başlığı değiştirmek zorunda kaldık.
Ana Muhalefet Lideri gibi her şeye balıklama dalma lütfen...:eyv

Yazdığından sen bir anlam çıkartabildinmi?Eğer öyleyse tebrik ederim seni...yaw burada sayın üyemiz kartlı sistem araçlarda neye dikkat edilmesini nasıl çalındığını anlatmaya çalışıyor sen habire bir laf sokma peşindesin canım kardeşim sorunun nedir kurban olayım bi anlatta çözeceğiz inşallah
:sinirli

Bundan bir önceki mesajmı olursan ne demek istediğimi anlarsın .

Sadece İnanlar Otomotivde araç çalınmadı İstanbul Avrupa yakasında 5 ya 6 servis de aynı durumlar söz konusu .

Bundan bir önceki mesajmı olursan ne demek istediğimi anlarsın .

Sadece İnanlar Otomotivde araç çalınmadı İstanbul Avrupa yakasında 5 ya 6 servis de aynı durumlar söz konusu .

adam yeni araç konusunda anlaşamamış.
sen heryerden çalınıyor diyor örnekler veriyorsun, kartlı sistemi de çalıyorlar vs..önlemlerini de anlatıyorsun.
yakında servise girerse çalınır tabi de dersin o noktaya gelecek neredeyse:)

çok uzattınız... konuyu inanlar ve araç sahibi arasında gelişmeleri takip etmek için açık tuttukça siz birbirinize saldırıyorsunuz..
Lütfen :bant

çok uzattınız... konuyu inanlar ve araç sahibi arasında gelişmeleri takip etmek için açık tuttukça siz birbirinize saldırıyorsunuz..
Lütfen :bant

saldırma değil muhabbet ediyoruz danube.
ben ama 2 tarafında iyi niyetli olduğuna inanıyorum. kimse madur olmadan bu konunun çözüleceğine inanıyorum.

Geri