Renault İnanlar Otodan Aracım Çalındı..

geçmiş olsun, hayırlı olsun yeni araç.
keşke bu yapılan ilk başta yapılsaydı da bu duruma gelinmeseydi. Bu durumlara gelmeden gereğini yapsaydı şirket.
Ne yazık ki (tabiri caizse) kabalaşmadan işler halledilmez oldu...

geçmiş olsun, hayırlı olsun yeni araç.
keşke bu yapılan ilk başta yapılsaydı da bu duruma gelinmeseydi. Bu durumlara gelmeden gereğini yapsaydı şirket.
Ne yazık ki (tabiri caizse) kabalaşmadan işler halledilmez oldu...
Konu sahibi kabalık yaparak mı amacına ulaştı sanıyorsun,yada İnanlar Oto tırsıpta mı bu aracı teklif etti... :)

Konu sahibi kabalık yaparak mı amacına ulaştı sanıyorsun,yada İnanlar Oto tırsıpta mı bu aracı teklif etti... :)

evet :)
yerse hesabı 49000 teklif edilmiş araç için. Böyle bir tekliften şu anki teklife yükseliş başka şey anlatmıyor bana :)

evet :)
yerse hesabı 49000 teklif edilmiş araç için. Böyle bir tekliften şu anki teklife yükseliş başka şey anlatmıyor bana :)
Senin kafan bir yerlerde yazılanlara takılmış kardeşim,nette biraz araştır istersen İnanlar Holding i ,firma iyi niyetli davranmaya çalışıyor...:eyv

bu devirde kimse kimseden tırsmaz ki abi. hapiste yok zaten artık:)

bu devirde kimse kimseden tırsmaz ki abi. hapiste yok zaten artık:)
Araç çalınmış,kamera kayıtlarından hırsız tespit edilmiş ama yakalanamamış,polis tutanak tutmuş,araç bulunamamış,servisin kasko şirketi ile anlaşması var,adamlar neden ve kimden tırsacak bunu anlamadım,sağda solda bu tarz yazıp çiziyorlar,yazalımda nasıl olsa kimse anlamaz ne yazdığımızı hesabındalar hoş kendileride anlamıyor ne dediklerini...

Senin kafan bir yerlerde yazılanlara takılmış kardeşim,nette biraz araştır istersen İnanlar Holding i ,firma iyi niyetli davranmaya çalışıyor...:eyv
:)
inanlar veya x y z firması hiç önemli değil abicim :) ben konu sahibinin ilk konuyu açarken anlattıklarıyla, en son yaşananlar arasındaki bağlantıya göre konuşuyorum :)
daha önce de söylediğim gibi sadece yazılanlara göre yargılamam tanımadığım kurumları veya kişileri :)

Konuyu bastan sona okudum,

Arac calindi yada suclu oydu buydu hepsi bir tarafa da sunu anladim, Forumda hic saygi yok insanlar farkli dusuncelerini hep rahatsiz edici tabirler ile bildirmis.

Sonuc olarak Allah kimsenin basina vermesin, insanlar para biriktirip calisip mal sahibi oluyor. Baska birinin hatasi yuzunden bu sahip olunanlarin calinmasi hos degil bu surecte her iki taraf icinde sabir diliyorum..

Sami Demirpaz

Neyyid Bey geçmiş olsun , umarım en kısa zaman da yeni aracınıza sorunsuzca binersiniz . Allah bir daha göstermesin .

Moderatör tarafında düzenlendi:
araç sahibi ile inanlar anlaştığına ve sorun çözüldüğüne göre konuyu artık kapatabilir miyiz?

Son düzenleme:
Geri