Renault İnanlar Otodan Aracım Çalındı..

Bugün İnanlar Otomotiv'e planladığımız bir organizasyonu görüşmek için gittim,konu sahibi arkadaşımız ile anlaştıklarını ve kendisi için MAİS'den 2012 model aynı renk ve donanımda bir aracı satın aldıklarını ve kendisini beklediklerini söylediler.
Arkadaşın aracı sıfır araç otoparkında kendisini bekliyor,firma yetkililerinden biri ile aracın yanına gittim ve resimlerini çektim,araç söylendiği gibi sıfır ve çalınan aracın muadili donanım ve renkte...

st110a.jpg

st110b.webp

st110c.webp

st110i.webp

st110j.webp

st110d.webp

st110f.webp

st110g.webp

st110k.webp

st110l.webp

st110m.webp

Firma geçici tedariği ve sonrasın da üzerine düşen görevi ustalıkla sağlamış. Konunun uzatılması, yaygara yapılması; İnanlar ve bu forumun işbirliğini bozmak isteyenlerin çabasıdır.

Firmaya ve araç sahibine geçmiş olsun.

Budur.... Yakışır Büyük Sponsorumuza..

uzun zamandır forumda yoktum aracımı da satmıstım zaten. bugün teslim haberını facebook da gorunce girdim tekrar foruma.

Hepinizin atladıgı bir konu var maalesef olayın en başına gidilince Şirket uyanıklık yapıp 50.000 e kapatmaya calışmasa direk doğru düzgün bir teklif ile gitse hiçbirşey duyulmadan olay halledilecek.

aracı çalınan arkadas da en az şirket kadar iyi niyetli hep anlaşma yolu aramış.

Türkıyede artık işler şirketler için eskisi gibi değil tüketici hakları denen birşey var. Kaldı ki sen İnanlar gibi dev bir şirketsen ismini korumak için bir üst modelini bile verebilmelisin.

son olarak İnanların üste para alıp aynı aracı vermesinin lütuf gibi gösterilmesine de karşıyım. (çalınan aracın 2. el oldugunu biliyorum)

herşeye ragmen servislerde öyle büyük rezillikler oluyor kı İnallar ın boyle bır durus sergilemiş olması bıle takdire şayan.

Hepinizin atladıgı bir konu var maalesef olayın en başına gidilince Şirket uyanıklık yapıp 50.000 e kapatmaya calışmasa direk doğru düzgün bir teklif ile gitse hiçbirşey duyulmadan olay halledilecek.

aracı çalınan arkadas da en az şirket kadar iyi niyetli hep anlaşma yolu aramış.

Türkıyede artık işler şirketler için eskisi gibi değil tüketici hakları denen birşey var. Kaldı ki sen İnanlar gibi dev bir şirketsen ismini korumak için bir üst modelini bile verebilmelisin.

son olarak İnanların üste para alıp aynı aracı vermesinin lütuf gibi gösterilmesine de karşıyım. (çalınan aracın 2. el oldugunu biliyorum)

herşeye ragmen servislerde öyle büyük rezillikler oluyor kı İnallar ın boyle bır durus sergilemiş olması bıle takdire şayan.
Uzaktan hüküm vermemek lazım,bu işi tam detaylı anlayabilmek için İnanlar Otomotiv e gidip yetkili ağızlardan bilgi almak gerekiyor.Aracı çalınan arkadaş son ana kadar anlaşma yolu aramanın aksine, olmaması için çaba gösterdi,sıfır araç bulunduğunda bile bazı kıt zekalılar arkadaşa gaz vererek aracın kilometresiyle oynanmış olabileceğini 2012 model aracı kabul etmemesi gerektiğini söylemişler,forumda aracın resimlerini gördükten ve devamında gidip aracı gördükten sonra kabul etti.
He bu arada aracın sahibi Ramadan beyin bütün olan bitenlerden haberi sınırlı onuda belirtelim,konuyu açan oğludur...

şimdi şöyle bişey var.
yok buraya yazmışmışta vs..vs....
eğer inanlar otomotiv dürüst, iyi niyetli olmasa zaten 3-5 sene vermezdi yeni araç.
oyalar dururdu bugün, yarın vs..vs..vs..
iyi insanlar oldukları muhakkak....
buraya yazdı diye araçı verdiklerine de kimse inanmaz.

adamın buraya gelip teşekkür etmesi lazım. konu kitlenmediği için, yöneticilerin arabuluculuk yaptığı için, inanlar otomotivin iyi niyetli olduğu için....
ama nerede.....

Usta bence ya konu kaldırılsın ya da ilk mesaja eklensin bu yeni araç detayı.. :)
Sonra ilk mesajları okuyupta firmayı kötü gören kişiler olabilir.. Firmaya olumsuz yansıyabilir diye düşünüyorum da yine de sen bilirsin..

Usta bence ya konu kaldırılsın ya da ilk mesaja eklensin bu yeni araç detayı.. :)
Sonra ilk mesajları okuyupta firmayı kötü gören kişiler olabilir.. Firmaya olumsuz yansıyabilir diye düşünüyorum da yine de sen bilirsin..
Haklısın kardeşim,ilk mesaja resimleri ekledim...:eyv

Geri