R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

https://renault.naviextras.com/shop/portal/deviceSelect?view=other 403 değilmiş 405 miş bu konuda

ugir arkadaşımız yazmış o yazılımmış..Ben bu dosyyaı yükledim. sonra diğer adımalrı uyguladım. Yanlız hala mp3 açmasını beceremedim ama il yüklediğimde çalışıyordu mp3 leri açtım skinleri değiştiridmde skindeki eqolazier göstergesi bile çalışyıordu ama şimdi çalışmıyor. neyse güzel skinler var video da sorun yok şimdlik. Ha birde gps ile araç km si tam yakalamıyor sanırım. 1-2 km hız farkı var.

ilk msj daki mediya skini kullanıyorum final sürümünün içinde uprege dosyası varmı önceki versiyon daki işlemleri final sürümündede uygulamak gerekiyormu :::::::::::? final sürümünü indirip filaş bellekteki eski sürümü silip yeni sürümdeki dosyaları kopyalayınca yeni sürüm aktifleşiyormu acaba .?:soru

Medi@skin_v2_Clé_USB icinde Installation var onun icindeki upgrade_root.lgu dosyasını boş bir flaş atıp arabaya yüklüyorsun(nasıl yüklendiğini bildiğini var sayarak) devamlı kullanacak olduğun flaş icine Medi@skin_v2_Clé_USB(2015_04_26_Medi@skin_v2_Final.zip icinden) atıyorsun. sonra flaş ı araca takıp aracı calışdırıyorsun media dan a.mute calışdığnı gördükden sonra ordayken direksiyondan ses acma duşuna önce ses + sonra ses- art arta basıyorsun ve media skin final 2 karşıda

Arkadaşlar navigasyon sesleri sadece mp3 çalarken geliyor. Radyo çalarken ses gelmiyor galiba. Bir de ben video oynatmayı başaramadım. Youtubeden bir video indirip avi ye çevirdim ama açmadı. neyi yanlış yapıyorum acaba?

Arkadaşlar navigasyon sesleri sadece mp3 çalarken geliyor. Radyo çalarken ses gelmiyor galiba. Bir de ben video oynatmayı başaramadım. Youtubeden bir video indirip avi ye çevirdim ama açmadı. neyi yanlış yapıyorum acaba?
Radyo açıkken navigasyon sesi gelmiyor, videoları MP4 formatın da indirirsen sıkıntı yaşamazsın...

Bu arada bu final sürümündeki skinlerde Burada daha önce bir arkadaşımız yapmıştı ekolaizer göstergesinin çalışması için bir PLS düğmesine basıyorduk o şekilde aşağı yukarı tüm skinlerde bir düğme mevcut ona bastığında OK diye bir ses geliyor ve mp3 açabiliyorsun(onsuz açılmıyor) ve mp3 lerde skinde eko göstergesi çalışıyor.

Aynı şekilde usta arkadaşımızın veya diğer arkadaşımızın verdiği skin dosyasını usb/skin klasörü içine atarsanız onlarda çalışıyor..

arkadaşlar iki başlığı da okudum. r-nav güncelleme yapmıştım. şu anda 2014 clio mun r nav harita versiyonunu bilmiyorum ama bu sayfada paylaşılanlar ilgimi cekti..
su anda ilk sayfada alltta verilen linkten dosyayı indiriyorum.
artıları eksileri nedir bu programın. herhangi bir avantajı/dezavantajı var mıdır? video oynatma ilgimi cekmiyor daha cok harita ile ilgileniyorum.
bu skin i kurduktan sonra da r-nav orjinal haritamızı ve sistemimizi de kullanabiliyor muyuz?
saygılar..

arkadaşlar iki başlığı da okudum. r-nav güncelleme yapmıştım. şu anda 2014 clio mun r nav harita versiyonunu bilmiyorum ama bu sayfada paylaşılanlar ilgimi cekti..
su anda ilk sayfada alltta verilen linkten dosyayı indiriyorum.
artıları eksileri nedir bu programın. herhangi bir avantajı/dezavantajı var mıdır? video oynatma ilgimi cekmiyor daha cok harita ile ilgileniyorum.
bu skin i kurduktan sonra da r-nav orjinal haritamızı ve sistemimizi de kullanabiliyor muyuz?
saygılar..
Aracın kendi sistemini de aktif olarak kullanabilirsin...

kurulumu video çekerek anlatsaydınız daha iyi olurdu

Geri