R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Medi@skin_v2_Final sürümü çıkmış. Kurmayı başaran oldu mu?

Evet ben yükledim.. Ama şu sorunlar var gibi :
1- ana ekranda mediaskin tıklama yeri yok hiç bir şekilde direk çalışmıyor.
2- JezusCristuS arkadaşın dediği gibi :

cihaz açıldıktan sonra ana menüye geç ve kumandadan ses + ses - tuşuna 1 veya 3 saniye aralıkla 6-10 arası basarak programı açabilirsin. Denedim bu şekilde programın arayüzüne geçiş sağladım.

Basit skinli siyah menu geliyor. Her seferinde bu şekilde açarsak yakında kumandanın tuşları elimizde kalır :)

3- video izlemeyi denedim videolar takılıyor gibi normalde eski sürümde takılmıyordu. (Usb de kullandığım core player i inan dosyadaki ile değiştirdim.)

4- igo sanırım kendi üzerindeki çalışıyor yani usbden çalışmıyor türkçe dil seçeneği yoktu (Usb de eski kullandığım igodan aldığım dilleri yükledim ama onu görmedi sanırım)

Anladığım kadarıyla tümü panelden çalışıyor usbden hiç birşey çalışmıyor. Bundan dolayıda bu sorunlar oldu. 2 tülü yükleme var ben medianav içindekilerden hareket ettim. Diğerinde ise hiç birşekilde yükleme yapamamıştım orginal yazılıma dönüp denerim olmazsa.

Nasıl yüklediğime gelince :

Ziptan inen dosyaları açtım bir klasöre

Medi@skin_v2_MediaNav/Installation klasörü içindeki upgrade_root.lgu dosyasını boş bir usbye attım. Araç kapalı iken usb yi takıp aracı çalıştırdım. Medinav ekranı açıldı. Sonra ekrana yeni bir güncelleme dosyaı var güncellemek istiyormusunuz dedi bende evet dedim 10 adet yatık çizgi doldu kendi kapanıp açılınca cihaza yüklenmiş oldu. Yukarıda dediğim gibi ana ekranda mediaskin tıklama yeri yok hiç bir şekilde direk çalışmıyor. yukarıda arkadaşın yazdığını uygularsanız Medi@skin_v2 çalışıyor.

Diğer yöntemi denemek için uğraşacağım bakalım.

JezusCristuS

Dostum hangi mediaskini kullanıyorsunuz? benimde başıma şu final sürümünde aynı sorun geldi. Sanırım media skinlerden kaynaklı bendaha önce ilk mesajtakini kullanıyordum video izleme ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamıştım. Sıfırdan kurup deneyin derim.

JezusCristuS

Dostum hangi mediaskini kullanıyorsunuz? benimde başıma şu final sürümünde aynı sorun geldi. Sanırım media skinlerden kaynaklı bendaha önce ilk mesajtakini kullanıyordum video izleme ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamıştım. Sıfırdan kurup deneyin derim.

V2 kurdum ama dediği gibi arkadaşın videolar da takılma yapıyor manevrus kullanıyorum şu anda ;) memnunum

V2 kurdum ama dediği gibi arkadaşın videolar da takılma yapıyor manevrus kullanıyorum şu anda ;) memnunum
Ben de şu anda takılma yok.Şu an memnunum. Daha önceden indirdiğim menavrusun sitesinde bir sorun olduğunda yüklenen patch dosyası vardı(sanırım 403 orginal yazılımı) onu yükledim. Sonrada ilk mesajtaki mediaskin 403 dosyasının sadece upgrade_root.lgu dosyasını yükledim. cihaz açıldıktan sonra usb ye mediaskin final zipli dosyası içinden
2015_04_26_Medi@skin_v2_Final\Medi@skin_v2_Clé_USB\CLE_USB klasürü içini komple usbye attım direk daha önce çalıştığı saatin yanında göstergesi geldi ve usbden çalıştı. içidenki skinler çok güzel tecrübeli arkadaşlar el atarsa daha güzel olur..

Mediaskin V2 final görüntüleri

20150619_124511.jpg

20150619_124550.jpg

Gold skin ilk yüklediğimde mp3 player açıkken ekolayzer çalışıyordu. Bir çok skin değiştirdim belki ondan şimdi çalışmıyor güzel skinler var.

Bu aşağdakilerde skin görünütleri ordan beğendiğinizi seçiyorsunuz..

20150619_124605.jpg

20150619_124612.jpg

20150619_124623.jpg

Ayrıca skinin birinde apps ekli orda tavla vs gibi oyunlar eklenmiş oynanabiliyor.

Arkadaşlar 4.0.5 olan cihazlar için ne yapıyoruz. 4.0.3 e nasıl düşüreceğiz veya bu halde de çalışıyor mu? deneyen arkadaş var mı? bir de gezerken gördüm menavrus 4.0.5 için güncelleme yayınlamış. acaba mediaskin de de var mı bu güncelleme? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar 4.0.5 olan cihazlar için ne yapıyoruz. 4.0.3 e nasıl düşüreceğiz veya bu halde de çalışıyor mu? deneyen arkadaş var mı? bir de gezerken gördüm menavrus 4.0.5 için güncelleme yayınlamış. acaba mediaskin de de var mı bu güncelleme? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sizleri yanıltmak istemem ama sistem sürümü 4.0.5 olsa daha medi@skin kurduğunuz zaman zaten otomatik olarak sistem sürümünüz 4.0.3'e düşüyor diye biliyorum eğer yanlış değilsem.

Sizleri yanıltmak istemem ama sistem sürümü 4.0.5 olsa daha medi@skin kurduğunuz zaman zaten otomatik olarak sistem sürümünüz 4.0.3'e düşüyor diye biliyorum eğer yanlış değilsem.
Doğru biliyorsun kardeşim...

Ben de şu anda takılma yok.Şu an memnunum. Daha önceden indirdiğim menavrusun sitesinde bir sorun olduğunda yüklenen patch dosyası vardı(sanırım 403 orginal yazılımı) onu yükledim. Sonrada ilk mesajtaki mediaskin 403 dosyasının sadece upgrade_root.lgu dosyasını yükledim. cihaz açıldıktan sonra usb ye mediaskin final zipli dosyası içinden
2015_04_26_Medi@skin_v2_Final\Medi@skin_v2_Clé_USB\CLE_USB klasürü içini komple usbye attım direk daha önce çalıştığı saatin yanında göstergesi geldi ve usbden çalıştı. içidenki skinler çok güzel tecrübeli arkadaşlar el atarsa daha güzel olur..
merhaba mertali. "Daha önceden indirdiğim menavrusun sitesinde bir sorun olduğunda yüklenen patch dosyası vardı(sanırım 403 orginal yazılımı) onu yükledim" demişsin o yazılımı paylaşabilir misin? Ben bulamadım orijinal 4.0.3 olan yazılımı.

https://renault.naviextras.com/shop/portal/deviceSelect?view=other 403 değilmiş 405 miş bu konuda

şu AN 2015_04_07_4_0_5_recovery adında bir dosya ıle guncelleme var sayfasında renaultun.

https://renault.naviextras.com/shop/...ect?view=other media nav da
ugir arkadaşımız yazmış o yazılımmış..Ben bu dosyyaı yükledim. sonra diğer adımalrı uyguladım. Yanlız hala mp3 açmasını beceremedim ama il yüklediğimde çalışıyordu mp3 leri açtım skinleri değiştiridmde skindeki eqolazier göstergesi bile çalışyıordu ama şimdi çalışmıyor. neyse güzel skinler var video da sorun yok şimdlik. Ha birde gps ile araç km si tam yakalamıyor sanırım. 1-2 km hız farkı var.

Geri