R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Medi@skin_v2_Final sürümü çıkmış. Kurmayı başaran oldu mu?

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür bu konuyu inceliyorum fakat çok karışık geldi sanki bana. Yani ilk sayfadaki bir takım linkler ölmüş ilerleyen sayfalarda arkadaşlarımız başka linkler sunmuş birazımız başarılı olmuş birazımız bazı hatalar almış. konu tam 84 sayfaya ulaşmış.

Benim ricam eğer sizler içinde uygunsa en son hali ile bu konunun devamı niteliğinde yeni bir başlık açılmış olsa. Çalışır ve denenmiş en son hali ile güncel linkler paylaşılsa ve yalın bir anlatım yapılsa. Vallahi 84 sayfanın tamamını okudum desem yalan olur ama her farklı sayfaya geçtiğimde kafam biraz daha karıştı. Eğer mümkünse ben konunun yeni bir başlıkta güncellenmesini rica ediyorum

Kesinlikle video çevirmenizde sorun var bence... Yaptığınız ayarları kontrol edin derim. bende arkadaşın verdiği yöntemle yapıyorum sorun yok..sadece dpsya büyüklüğü 32mb civarında oluyor onu düşüremedim. düşüklerde donma oluyor.
rQ02DB

Maalesef işe yaramadı hala takılıyor. Anlamadım gitti.

Arkadaslar selam, bir kac gun once paylastigim buyuk mediaskin linklerini tek linkte upload ettim arzu eden buradan da indirebilir ;

http://www.mediafire.com/download/4k2x7gp3kd7cs1q/MediaSkinRFC.zip

ya ben bu linki 3 defa indirmeme rağmen her defasında arşiv hatası veriyor. Upload sırasında anlık bir kopma olmuş olabilir mi. Başaramadım yüklemeyi ben bilmiyorum artık arşivi onarırken tam onarım yapmadı mı veya ben mi yapamadım bilemiyorum.

flash belleğe atım şeklini bir görsel olarak paylaşsanız olur mu ya
ben flash belleğin içerisine şu şekilde attım direk flashı araca takınca mp3 klasörü içindeki 1AMuet dosyasını görüp çalıyor :D ses falanda yok zaten en azından ses vereydi iyiydi :D

bir hayır sahibi arkadaşımız keşke tüm dosyaları torrent olarak paylaşsa

g5glVN.png

ya ben bu linki 3 defa indirmeme rağmen her defasında arşiv hatası veriyor. Upload sırasında anlık bir kopma olmuş olabilir mi. Başaramadım yüklemeyi ben bilmiyorum artık arşivi onarırken tam onarım yapmadı mı veya ben mi yapamadım bilemiyorum.

flash belleğe atım şeklini bir görsel olarak paylaşsanız olur mu ya
ben flash belleğin içerisine şu şekilde attım direk flashı araca takınca mp3 klasörü içindeki 1AMuet dosyasını görüp çalıyor :D ses falanda yok zaten en azından ses vereydi iyiydi :D

bir hayır sahibi arkadaşımız keşke tüm dosyaları torrent olarak paylaşsa

g5glVN.png
Flash bellektekilerin tamamını sil, sonra MediaSkin klasörünün içindekileri kopyala ve flasha yapıştır. Flashı açtığında MediaSkin klasörünü değil, içindekileri görmen lazım.

Flash bellektekilerin tamamını sil, sonra MediaSkin klasörünün içindekileri kopyala ve flasha yapıştır. Flashı açtığında MediaSkin klasörünü değil, içindekileri görmen lazım.

Dediğiniz şekilde yaptım ama yine aynı sonucu alıyorum usb yi takıp aracı çalıştırınca direk mp3 klasörü içindeki o sessiz mp3 ü oynatmaya başlıyor. @kaan41 nickli arkadaşımız da soğulsun yardımcı olmaya çalışıyor. O da sizin söylediklerinizi söylemişti ama ben yine yapamadım.

8 ve 16 GB lık usb ile denedim aynısonucu aldım usb ler fat32 olarak biçimlendirilmiş şekildeydi. sistem sürümüm 4.0.3 zaten

usb okumaya başlanınca direk olarak mp3 oynatmaya başlıyor

kkQvzJ.jpg

EYLJrD.jpg

Dediğiniz şekilde yaptım ama yine aynı sonucu alıyorum usb yi takıp aracı çalıştırınca direk mp3 klasörü içindeki o sessiz mp3 ü oynatmaya başlıyor. @kaan41 nickli arkadaşımız da soğulsun yardımcı olmaya çalışıyor. O da sizin söylediklerinizi söylemişti ama ben yine yapamadım.

8 ve 16 GB lık usb ile denedim aynısonucu aldım usb ler fat32 olarak biçimlendirilmiş şekildeydi. sistem sürümüm 4.0.3 zaten

usb okumaya başlanınca direk olarak mp3 oynatmaya başlıyor

kkQvzJ.jpg

EYLJrD.jpg

cihaz açıldıktan sonra ana menüye geç ve kumandadan ses + ses - tuşuna 1 veya 3 saniye aralıkla 6-10 arası basarak programı açabilirsin. Denedim bu şekilde programın arayüzüne geçiş sağladım.

Google ile çevirildiği kadarı :)

Biçimlendirilmiş USB (USB 2.0) FAT32 klasöre "Clé_USB" tüm dosyaları kopyalayın.
- MediaNav, motor ve MediaNav kapalı USB stick yerleştirin.
- Sen Motoru çalışır ve MediaNav gerekirse koydu.
- "1 AMUET.mp3 ile MP3 çalar başlayın
- Kontroller - Şimdi uydu + ve ile başlar.
Üç bazen dört güveniyorsun alternatif + ve bir dizi - Deri @ Medi başlatmak için kullanılan 1 saniye, aralıklı ve istenirse başka bir dizi navigasyon başlatacak.
Bu prosedür telefon görüşmesi durumunda Medi @ cilt ve navigasyon kurtarma olasılığını (bile yönlendirme) sunuyor.

Geri