R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

selam,
Mustafa usta dacia lodgy içinde uyumlu bu çalışma. Dacia nın menüleri resimdeki gibi degil. Video oynatma işlemi başarılı oldu dacia lodgy de

selam,
Mustafa usta dacia lodgy içinde uyumlu bu çalışma. Dacia nın menüleri resimdeki gibi degil. Video oynatma işlemi başarılı oldu dacia lodgy de
Menüdeki yazıları kendiniz de değiştirebilirsiniz, ekran görüntüsü de değiştirilebiliyor...

Çok değişik ekran görüntüleri yakaladım, gece gece anca bu kadar oluyor, bol zaman gerektiren bir yazılım olduğu belli yada benim için öyle... :)

1910485_730316977018194_7987306408590785896_n.jpg
Mustafa usta bendeki ekran görüntüsü bu resimdeki gibi, ama programın içinde senin türkçeleştirdigin gibi. Bu en güncel menüyü nasıl ekrana getiriyoruz acaba onun için ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursan sana dua ederim.

Ayarlar bölümünden multifuction skinini seçmen gerekiyor...

ALLAH razı olsun abicim

Böyle bir ekran Lodgy için iyi olurdu değil mi ?

16111d1417208852-r-nav-icin-yeni-arayuz-video-oynatma-ve-igo-mainback.jpg

Abmsin olurmu ne demek harika olurda nasıl :)

http://s3.dosya.tc/server29/5FFQvk/lodgy.rar.html

1-Belleği bilgisayarında aç, sırasıyla WolfNCU > Skın > multifonctions şeklinde aç dosyaları.
2-Linkteki dosyayı indirip aç, içindeki MAINBACK yazan resmi bellekte açtığın multifonctionsun içindeki background klasöründekiyle değiştir.
Diğer resimleride Button klasöründekilerle değiştir, belleği aracına tak ve multifonctions skinini seç media nav bu şekilde çalışacak, tuşlara da Dacia logosu ekledim çalıştırınca göreceksin, resmini çekip bizimle paylaşırsın...

http://s3.dosya.tc/server29/5FFQvk/lodgy.rar.html

1-Belleği bilgisayarında aç, sırasıyla WolfNCU > Skın > multifonctions şeklinde aç dosyaları.
2-Linkteki dosyayı indirip aç, içindeki MAINBACK yazan resmi bellekte açtığın multifonctionsun içindeki background klasöründekiyle değiştir.
Diğer resimleride Button klasöründekilerle değiştir, belleği aracına tak ve multifonctions skinini seç media nav bu şekilde çalışacak, tuşlara da Dacia logosu ekledim çalıştırınca göreceksin, resmini çekip bizimle paylaşırsın...

Teşekkürler abicim yarın resimi paylaşırım.

Geri