R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Merhaba arkadaşlar biz Zonguldak ereğli de 125 tl Karşılığında yüklüyoruz bu yüklediğimiz yazılım ile geri görüş kamerası takılabiliyor ve ayrıca igo , navitel , speed , hesap makinesi , film izleme gibi işlemler yapılıyor...

Merhaba arkadaşlar biz Zonguldak ereğli de 125 tl Karşılığında yüklüyoruz bu yüklediğimiz yazılım ile geri görüş kamerası takılabiliyor ve ayrıca igo , navitel , speed , hesap makinesi , film izleme gibi işlemler yapılıyor...
Bu forumda yazılım işinden para kazanmak gibi bir niyet olsaydı bunu bizde yapabilirdik, gördüğün gibi paylaşımdaki program ücretsiz sunuluyor tek eksiği geri görüş kamerası, o da olmayıversin...

forumda bizler için bir paylaşımda bulunacaksanız her türlü teşekkürü sunarız sizlere ama lütfen bu şekilde mesajları atmayın. eğer paylaşım yapmayacaksanız bu mesajınızı silmenizi rica ediyorum.

Biraz araştırırsanız zaten forumda detaylı yükleme anlatımları yapıldı, gerekli dosyalar paylaşıldı. Cebinizden 5 kuruş harcamadan kendiniz de kurabilirsiniz, program aynı program.

Carminat tomtom live icin de kullanabiliyormuyuz ?

gezinirken şuna denk geldim nasıl olmuş sizce?

532b874s-960.jpg

Eco sürüş modunu ekrana getirdik, menü açılıyor lakin verileri almayı başaramadık...

navitel kullanan varmı bu programda?

Bu forumda yazılım işinden para kazanmak gibi bir niyet olsaydı bunu bizde yapabilirdik, gördüğün gibi paylaşımdaki program ücretsiz sunuluyor tek eksiği geri görüş kamerası, o da olmayıversin...

abi ona da az kaldı az bi vakit bulabilsem yazılım olarak aktifleştirdiğimi düşünüyorum servise gidip ordaki aksesuarcıya bakıcam uygun kamera varsa taktırıp deneyeceğim işte ama bu aralar vakit yok o da olacak en kısa zamanda inşallah :)

Geri