R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

Araba nedir? Kaç model? Carplay uyumlu mu? Daha doğrusu önceki telefonunuzda mı iphone du?
Öncelikle cevaopladığınız için teşekkür ederim. Youtube içeriklerinizi takip ediyor ve aboneyim. İçeriklerinizi beğeni ile izliyorum. Megane 4 2020 1.3 tce rlink 2 versiyon 9.... önceki telefonum iphone 11 di apple car play sorunsuz çalışıyordu. İphone 15 WiFi ile bağlandığım sıkıntı yok. Kablo ile bağlandığım ise ipod olarak görüyor. Google map kullanmak istedim ama ne yaptıysam bir türlü ekranı yansıtamadım. Geçen sene 2023 Q2 harita tr yüklü ama performans alamıyorum. Ankarada bir yere gitmek istedim Benzer isimll
Abuk subuk bir yerlere götürüyor.
Teknoloji özürlü biri olduğumu da düşünmüyorum. Ama bu konuda yetersiz kaldığım için yardım istiyorum.
Teşekkürler.......

Bluetooth eşleşmesini hem telefonunuzdan, hem de arabanızdan silin. Daha sonra en baştan kablolu bağlantı yapın. Tüm izinlere hem telefondan, hem de aracınızdan izin verin. Bu şekilde düzelmesi lazım.

Bluetooth eşleşmesini hem telefonunuzdan, hem de arabanızdan silin. Daha sonra en baştan kablolu bağlantı yapın. Tüm izinlere hem telefondan, hem de aracınızdan izin verin. Bu şekilde düzelmesi lazım.
Maalesef denedim sonuç aynı. Bağlanmıyor. Apple carplay arabayı görmüyor. Sürekli dönüp duruyor....

R-Link 2 ye hard reset yaptınız mı acaba?

R-Link 2 ye hard reset yaptınız mı acaba?
hard reset yapmayı bilmiyorum. internette biraz daha araştırdım. yabancı bir sitede iphone 15 lerde aynı problem olduğunu gördüm. sanırım tel yazılımında sıkıntı var. ilginize teşekkür ederim.

hard reset yapmayı bilmiyorum. internette biraz daha araştırdım. yabancı bir sitede iphone 15 lerde aynı problem olduğunu gördüm. sanırım tel yazılımında sıkıntı var. ilginize teşekkür ederim.
Rica ederim. R-Link 2 ana ekran açma kapama tuşuna 15 sn parmağınızı çekmeden basılı tutun. Hard reset otomatik olarak başlar.

Android auto daha çok kullanılıyor herhalde, epeydir hiç yeni harita paylaşımı yapılmıyor. Güncel harita paylaşımı yapılacak mı acaba?

Faz 2 megan lara harita yüklenebiliniyormu

Geri