Megane 4 çevremizde neden az görülüyor - anket-

MEGANE 4 TRAFİKTE NEDEN BU KADAR AZ GÖRÜLÜYOR

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
"Gaz Pedalı Tepkisiz Kalıyor" şikayetiniz EDC ler için geçerli bir durum, manuellerde böyle bir problem yok. Sizin söylediğiniz gibi araçların tamamında olan kronik bir sorun olmuyor bu durumda. Problem yazılımsal ve düzeltilebilir bir şey, yeni yazılım geldiğinde bu sorun da kalmaz. Zaten otomatik-dizel farklı araçların da gaz pedalında 1-2 sn tepkisiz kalma durumu var, kimisinde 1 sn kimisinde 2sn oluyor, bu genel bir durum.
Alıp satmakta özgürsünüz o sizin meseleniz ama insanların bir sürü para vererek aldığı bir malı genelleme yaparak kötüleme hakkına da sahip değilsiniz, bu hakkı kendinizde görürseniz insanlar da size cevap verme hakkını kendinde görür, istemezse okumaz gibi bir düşünce de "forumlar" için en saçma kelime, bu tip tavırlar sergileyerek daha fazla saçmalamayın, yok ben devam edeceğim bu kafada derseniz de insanlar da sizin yazdıklarınıza cevap verir, soru sorar, mantıklı cevap bekler. Bu da diğer kullanıcıların görüşleri olur, sizin mantığınızdan bakarsak onların görüşleri, istemezsen okumazsın, başkalarıyla derlenmezsin.

Dostum senin manuel aracından bana ne, ben aracımın ne olduğunu yazmışım ve kastettiğimden aynı araçlarda ki arıza, üstelik ilgili konu başlığına bakarsan bir çok aynı aracı kullanan arkadaşta aynı problemi yaşıyor. Bir çok araçta aynı problem varsa bu KRONİK olur. Tavır ve üslubum ilgili kişiye yönelikti forum geneline değil ama sen de üstüne alındıysan tercih senin.

Sakin olun ve birbirinizi kırmayın... !

Dostum senin manuel aracından bana ne, ben aracımın ne olduğunu yazmışım ve kastettiğimden aynı araçlarda ki arıza, üstelik ilgili konu başlığına bakarsan bir çok aynı aracı kullanan arkadaşta aynı problemi yaşıyor. Bir çok araçta aynı problem varsa bu KRONİK olur. Tavır ve üslubum ilgili kişiye yönelikti forum geneline değil ama sen de üstüne alındıysan tercih senin.
Senin otomatik aracından da banane çok umrumda değil yaşadığın problemler belki de sorun araçta değil sendedir.
Okuduğunu anlamada problem yaşıyorsun galiba. Kronik sorunlu diye tüm meganelara diyorsun her fırsatta, ben de sana diyorum ki manuellerde bahsettiğin sorunlar yok, o zaman tüm meganlar kronik sorunlu olmaz, hala anlamıyorsan o da senin problemin olsun

megan 4 (yeni kasa) çok geç kalındı bile , 2012 yılında bu kasayı çıkarsaydı, en çok tutulan kasa olabilirdi.
Renault bu konuda çok tuhaf , Latitude ilk çıktığı zamanki 0 fiyatı ederinin çok üstündeydi , ve 0 alanlar çok zarar etti ve hemen arkasından talisman çıkarttı , (fiyatı uçuk) Latitude'nin fiyatını piyasasını bitirdi. talisman zaten tutulmadı. Şimdide megan 4 yani Talisman'ın C segmentini piyasaya sürdü.
Eco. kriz , savaş , mtv, bunlarında etkisi olmadı değil.

Senin otomatik aracından da banane çok umrumda değil yaşadığın problemler belki de sorun araçta değil sendedir.
Okuduğunu anlamada problem yaşıyorsun galiba. Kronik sorunlu diye tüm meganelara diyorsun her fırsatta, ben de sana diyorum ki manuellerde bahsettiğin sorunlar yok, o zaman tüm meganlar kronik sorunlu olmaz, hala anlamıyorsan o da senin problemin olsun
Okuduğunu anlamakta problem yaşıyorsun diye bana söylüyorsun da, hakikaten espri yaptığını var sayıyorum. Konu başlığı 1.5dci edc bunda anlaşılmayan ne var bilemedim. Anlayanlar anlamış zaten. 1.5dci edc lerde kronik problem var diyorum, manuel aracın varsa okuma geç, niye bu kadar takıldınız anlamsız. Kronik demek te benim görüşüm katılırsın katılmazsın. Ben kronik deyince kronik olmuyor merak etme. Her dediğim olsa neler derim d neyse, bak işine.

Okuduğunu anlamakta problem yaşıyorsun diye bana söylüyorsun da, hakikaten espri yaptığını var sayıyorum. Konu başlığı 1.5dci edc bunda anlaşılmayan ne var bilemedim. Anlayanlar anlamış zaten. 1.5dci edc lerde kronik problem var diyorum, manuel aracın varsa okuma geç, niye bu kadar takıldınız anlamsız. Kronik demek te benim görüşüm katılırsın katılmazsın. Ben kronik deyince kronik olmuyor merak etme. Her dediğim olsa neler derim d neyse, bak işine.
Konu başlığından bir habersin, bak bakalım konu başlığı senin dediğin gibi "1.5dci edc" mi yoksa "Megane 4 çevremizde neden az görülüyor - anket-" şimdi okuduğunu anlamayan kim daha net anlaşılmıştır. Ortaya bir şey yazıyorsan insanlar okur cevap verir, verilen cevaplar işine gelmiyorsa yazmazsın olur biter. sen de bak işine, hayırlı işler olsun sana

Konu başlığından bir habersin, bak bakalım konu başlığı senin dediğin gibi "1.5dci edc" mi yoksa "Megane 4 çevremizde neden az görülüyor - anket-" şimdi okuduğunu anlamayan kim daha net anlaşılmıştır. Ortaya bir şey yazıyorsan insanlar okur cevap verir, verilen cevaplar işine gelmiyorsa yazmazsın olur biter. sen de bak işine, hayırlı işler olsun sana

He he...

Megane neden az görülüyor'un net cevabı satış rakamlarındadır. bulup onlara bakmak lazım. belki de gerçekten az satıyordur.

Geçen yıl 2,5 ayda 5,500 adet satılmış.Şu ana kadarda aynı hesap 5,500 adet satıldığını varsayarsak 11,000 adet sedan + 5,000 adet civarındada hatcback ile 16,000 adet megane 4 satılmış görünüyor. 2016 yılı sonu itibarıyla araç sayısı 20,000,000 sayısını geçtiğine göre trafikte neden az görüldüğünü hesaplamaya bile gerek yok sanırım. 20,000,000 / 16,000 = 1250 adet araçta 1, megane 4 görülmektedir 22,03,2017 itibarıyla....

Geri