MEGANE 2 dci MARŞ GEÇ ALMAYA BAŞLADI

yıldızay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar..

Aracım 2004 model megane 2 1.5 dci (dinamik 2) 1 hafta önce arıcımın 10 bin bakımları yapıldı yağ.yağ filtresi,hava ve mazot filitresi değiştirildi ancak daha sonrasında aracımı çalıştırmak istediğimde marş basıyor fakat çalışmıyor du yani çok geç çalışmaya başladı önceden iki tıkta alırdı şimdi 2. marşta alıyor tekrar gittim ustaya baktı mazot filtresindendir dedi orjınal takalım dedı önceki markası delphi idi. değiştirdik ama yine aynı araba 2. marşta çalısıyor. bakımdan önce böyle bir problem yoktu yeni oldu ustanın dedıgıne göre mazot pompası filtreden mazot cekerken hava geliyor diyor yani hava-mazot karısık diyor borulara baktı saglam dedı baska borularla denedi sonuc yıne aynı pompacıya gittik baktı bi çeyrek depo mazot vardı mazot alın deneyın dedı 100 tl lik mazot aldım neredeyse fule yaklastı ama hala sorun devam edıyor yakıt tankından filitreye gelen borularda sadece mazot var hava vs yok ama filitreden pompaya giden boruda hava-mazot karısık geliyor neyden olabılır bu sorun daha önce basına gelen birisi var mı çözemedik gitti lütfen yardım edin

hiç kimse mi böyle bir sorun yaşamadı şimdi

hiç kimse mi böyle bir sorun yaşamadı şimdi
[emoji115] Ben varım konusu da var. Mazot filtresi değişti daha azaldı hava kabarcığı.Benim aracım kangoo 2 yanlız. Mazot filtresi üzerinde ve altında tapa lar var benimkinde onları da sıkmak gerek biri hava almak için diğeri filtre içindeki suyu boşaltmak için.

34VR1415

Geri