Megane 1.2 Tce EDC ile Aranızdayım

Teşekkürler yani yıllık 743 yazıyorda ondan sorayım dedim. Yani yılda 2 kez veriyorum 341.5TL şeklinde 6 ayda 1 kere olmak üzere. Toplam ödediğim 743TL oluyor değil mi 1 yılda? Üstte yazdığım kapı kilidinden anlayan var mı peki ?

Evet toplam fiyat

Şimdi araçta radyo açıkken araçtan uzaklaştığımda veya anahtardan bastığımda kilitlediğinde kapıları radyoyu felan kapatıyor mu acaba farları vs?

Birde şunu nasıl ayarlıyorum, gündüz ledleri açtığım zaman kadran ve 7"lik ekran biraz kararıyor, yani güneşli havada vs. görmem zorlaşıyor. Ledleri açtığımda oluyor bu sadece sanırım diye hatırlıyorum şuan. Auto moduna aldığımda ise gündüz ledleri yanmıyor mesela.. Ben ledleri elimle açıyorum ama dediğim gibi bu seferde kadran ve orta konsoldaki ekranın ışığı azalıyor

Şimdi araçta radyo açıkken araçtan uzaklaştığımda veya anahtardan bastığımda kilitlediğinde kapıları radyoyu felan kapatıyor mu acaba farları vs?

Birde şunu nasıl ayarlıyorum, gündüz ledleri açtığım zaman kadran ve 7"lik ekran biraz kararıyor, yani güneşli havada vs. görmem zorlaşıyor. Ledleri açtığımda oluyor bu sadece sanırım diye hatırlıyorum şuan. Auto moduna aldığımda ise gündüz ledleri yanmıyor mesela.. Ben ledleri elimle açıyorum ama dediğim gibi bu seferde kadran ve orta konsoldaki ekranın ışığı azalıyor

Siz herseyi acik biraksanizda arac 20 saniye veya 1 dakika icinde tum elektrigi keser.

Ekran konusunda da capturda iken onun ekran aydinlatmasi icin otomatik ve manuel olarak ayarlama vardi. Otomatikteyken aracin park vs farlari acilinca ekran kisiliyordu. Bu tarz bi ayar olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herşey otomatik açma kapamakla uğraşmaya gerek Yok

Arabanın camları açıktı. Alışveriş merkezine koydum, arabadan indim ve uzaklaştım. Kapıları ve aynaları kapattı ama camlar nedense kapanmadı. Biraz uzaklaştım kapatır belki diye kapamadı sonra anahtardan 2 kere kapatma tuşuna bastım öyle kapadı normalde kapatması gerekmiyormuydu?

Arabanın camları açıktı. Alışveriş merkezine koydum, arabadan indim ve uzaklaştım. Kapıları ve aynaları kapattı ama camlar nedense kapanmadı. Biraz uzaklaştım kapatır belki diye kapamadı sonra anahtardan 2 kere kapatma tuşuna bastım öyle kapadı normalde kapatması gerekmiyormuydu?
cam kapama işi dediğiniz gibi karttaki kilit tusuna 2 kere peş peşe basma ile oluyor. eller serbest de camlar kapanmıyor maalesef. varsa sunroof da 2 kere basma ile kapanıyor bildiğim kadarıyla

cam kapama işi dediğiniz gibi karttaki kilit tusuna 2 kere peş peşe basma ile oluyor. eller serbest de camlar kapanmıyor maalesef. varsa sunroof da 2 kere basma ile kapanıyor bildiğim kadarıyla
Teşekkürler, birde şunu sormak istiyorum. Bugün başıma çok ilginç bi olay geldi. Müzik dinliyordum, arabayı park ettim 5dk sonra geldim. Çalıştırdım, radyoyu açtım bi anda radyodan çok tiz bi cızırtı geldi hemen kapattım sesi. Ses ayarlarına gittim, Doğal, Canlı, Disko vs gibi seçenekler var. Canlı ve Diskoya alınca bu iğrenç cızırtıyı çıkartıyor araç. Ben hep canlı'da dinliyordum birden bire oldu.. Doğala aldım hemen herşey normale döndü ama Canlıya alınca dehşet bir cızırtı yapıyor nasıl çözebilirim?

Teşekkürler, birde şunu sormak istiyorum. Bugün başıma çok ilginç bi olay geldi. Müzik dinliyordum, arabayı park ettim 5dk sonra geldim. Çalıştırdım, radyoyu açtım bi anda radyodan çok tiz bi cızırtı geldi hemen kapattım sesi. Ses ayarlarına gittim, Doğal, Canlı, Disko vs gibi seçenekler var. Canlı ve Diskoya alınca bu iğrenç cızırtıyı çıkartıyor araç. Ben hep canlı'da dinliyordum birden bire oldu.. Doğala aldım hemen herşey normale döndü ama Canlıya alınca dehşet bir cızırtı yapıyor nasıl çözebilirim?

Serviste reset attırın

Serviste reset attırın
Hocam az önce denedim hiçbir sorun yok allah allah niye böyle birşey oldu acaba korktum yazılımsaldır sanırım. Araba 4-5 saat durdu kapının önünde acaba bi rahatlama felan mı geldi :D Birde bu R-linki nasıl güncelliyorum, usb belleği arabaya takın 2dk felan bekleyin sonra çıkarıp pc ye takın felan falan birşeyler diyolarda biliyormusunuz

Arkadaşlar aracım otomatik vites edc, hafif yokuşta 2 aracın arasına nasıl park edebilirim? Vites geçişlerinden sonra 2-3 sn freni kitliyor biraz gaza dokunsam fazla gidiyor, az dokumsam geri kaçırıyor. Naturel modda deniyorum, ecoda olsa iyice kaçırıyor zaten. Birde park ettikten sonra el freni elektronik olduğu için sadece P ye alıp freni bırakmadan bekliyorum tüm yük el frenine biniyor sanırım el freni çekiyor araç sonra bırakıyorum freni

Arkadaşlar şunuda sorayım şöfor kapısı açık kalmış hafif araç sürekli P ye alın diye hata veriyordu yokuşta biraz ileri felan gittim araç bırakmadı. Bi saat bakıyorum ne oluyo neden gitmiyor diye kapı açıkmış, biraz ileri gittim sıkıntı olmuşmudur? Birde yokuşta çok kaçırıyor araç freni bıraktıktan sonra yokuşta park etmek, park yerinden çıkmak çok zor. Manuel viteste yarım debriyaj yapıp veya el freni ile kaçırmadan çıkabiliyordum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba?

Geri