Vites kutusunu kontrol edin-elektirik arizasi var

arkadaşlar benim masrafım 4200 tl cıktı sogutma mekanizmasınıda yakmısım komple şanzıman değişti.sogutma bişeyi dedi de ne oldugunu unuttum.eger arabanız vitesde tak diye bir ses gilirse gidin teste girin 20 tlden kaçmayın.araba akıllı bize söylüyor.dikkat edin.yarın yada persembe alacaz bakalım

Renault servisinde selenoid valflerini ve şanziman yağini değiştirttim vuruntu ile ilgili sikinti gitti
ancak sabahlari bazen d yi görmüyon ancak gün içinde yani sistem isindiktan sonra herhangi bir problem yok tek sorunum o kaldi

yetkili servis miydi , fiyatı ne kadara geldi ?

ben aracımı aldım . suan memnunum. anlaştıgım paradan fazla da iş yaptı usta beyini degiştirdi.program attırdı. bunlara borcum dedim abi istemez dedi.işçilik cok güzeldi.şanzıman yagını sordum kaç binde degiştiriyim dedim abi 40 bin ideal dedi. şanzımanı yormazsın dedi.isteyen olurda şaşmazda MOD CAR ersin usta özelden telini verebilirim.

Arkadaşlar arabamı aldım cuma günü yag damlatıyomu diye gittim . sorun yoktu.pazartesi günü vites kutusu sorunu yandı hemem ustanın oraya gittim cihaza baglanıp.baktılar yag basınç sensörü degişmişti. arılanmış degiştirdiler. ücret almadılar. bidaha yaparsa üstündekinide degiştiririz dediler.

güle gülekullan aracı yeni şanzumanı deneyimleri bizimle paylaşırsan sevinirim

güle gülekullan aracı yeni şanzumanı deneyimleri bizimle paylaşırsan sevinirim
suan yeni araba gibi gidiyor.allaha şükür sorunsuz şanzıman için yag degişimi şart cok ustaya sordum. şanzıman yagı degişirmi diye çogunlukla binicisiysen degiştirmekte fayda var dediler.alsatcısıysan gerek yok.ben biniciyim. geiştirecem her 40 binde şanzıman yagını degiştirecem

Geri