Vites kutusunu kontrol edin-elektirik arizasi var

Bunun değişimini nerede yaptırdinız ne kadar tutar acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankaradayım aslında formu da delik deşik ettim ama kaçırdım demek ki

Bostancı oto sanayide yıldırım oto şanzımanda cemil usta var. O 600 liraya yaptı. İnternet sitesi var ordan adres ve telefon bilgisi bulabilirsiniz

ankara da Vural Şanzımana eğer valflerde sıkıntı varsa ne kadar tutar dedim 4 litre yağ ile beraber 500 demişti
biraz insaflı davranmış bizimkisi anlaşılan :-))))

aynı sorun bende var tak diye bir ses servis işareti cıkıyor ucgen için de p harfi VİTES KUTUSUNU KONTROL EDİN arada bir yapıyor. gaz yiyor .kenara cekip yeniden calıştırıyorum.bende araştırıyorum.bilgilerinizden yararlanıyorum.

ben şasmazda ersin ustama verdim.benim arac yolda kaldı araba D yide görmüyor. R yide görmüyor artık.vitese gecmiyor. testte basınç kayması birde bişey daha vardı.ersin usta 2500 ile 3500 fiyat cıkardedi. bizde tamam dedik.orda tanısıtıgım bir arkadaşta bende yaptırdım. suan cok memnunum dedi. sceniclerin 1 -2 150 de şansıman revizyonu oluyormuş.suan yaptırmak için bıraktım çarsamba günü teslim edecek.usta alırsam bir üst modelini manuel abiii

Tekrardan yazıyorum şanzuman indirmeden önce bobinleri kontrol ettirin

vitese gecmiyor nasıl desem ben zorladım biraz debrajlı arabalarda sıyırır ya aynısı birde alttan yag damlattı.koku geldi korktum allah var vites hiç gecmiyor görmüyor. ustanın yanında ayrıldım test cihazına baktırdıgım yerde baska bir sceniciyle tanıstım.aynısı ondada olmuş yaptırdım ben usta isim vermeden ersin usta var tavsiye ederim dedi 2500 ile 3500 arası demişti. oda aynısını söyledi.hayırlısı başa gelen cekilecek allah daha beterinden sakınsın.zaten siteye mutlaka yazarım

Renault servisinde selenoid valflerini ve şanziman yağini değiştirttim vuruntu ile ilgili sikinti gitti
ancak sabahlari bazen d yi görmüyon ancak gün içinde yani sistem isindiktan sonra herhangi bir problem yok tek sorunum o kaldi

hadi hayırlısı ateshan araban kac km de benim araba 180 binde

Geri