Vites kutusunu kontrol edin-elektirik arizasi var

Ankara da Vural şanzıman in verdiği fiyat

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankaradaysan tanıdigim mais çıkışlı ustalar var istersen gidebiliriz
Çok memnun olurum

500tl normal. Daha 2 gün önce istanbul bostancıda arkadaşın megane 2 ye aynı parayı ödedik.sorun düzeldi

fiyat gayet güzel ya elf yada mobil kullanır yag 5litre olması lazım . selonoid 2 tanesi dışarda bunları degişince şanzuman düzeliyor yakında bende bu işlemi yaptıracam araç 90000 kmde bi bakım istiyor şanzuman

Bobin arızasındanda aynı vuruntuyla sanzumanı devreden çıkarır. Arkadaş bobinle alakası yok demiş yanlış bi bilgi vermiş bva otm şanzuman meganelerde kalem bobinlerden bi tanesi arıza yapsada motor güç kaybettiği için şanzumanı korumaya alır.

Bobin arızasındanda aynı vuruntuyla sanzumanı devreden çıkarır. Arkadaş bobinle alakası yok demiş yanlış bi bilgi vermiş bva otm şanzuman meganelerde kalem bobinlerden bi tanesi arıza yapsada motor güç kaybettiği için şanzumanı korumaya alır.
Arabayı satmayacak olsam valf kaptor bobin hepsini degistirdim ama çok sogudum araçtan arızası neyse yaptırıp hemen ilana koyacağım

Hayırlısı olsun bende az zararla kurtar diye dedim zaten bi bobine baktır zaten megane nin kronik sorunu bobin sigorta kutusu bunları elin yatkınsa elden gecir bişe olmaz çünkü otm sanzumana adamlar heryerden koruma koymuş kolay kolay yiyemezsin sanzumanı bendeki araba 200000e gelicekti satmadan önce aynı arızayı bendede yaptı tek bitane bobin iş görmez çıktı onu değiştim satana kadar bidaha çıt yapmadı yani heöen sanzumanı açtırmayın derim

Bobin sikintisi yaşayanlar için tekrar ediyorum kesinlikle lpg bujisi kullanın bobin sorunu yasamayin
Ayrıca cnksrp41 arkadaşımız sana şunu sormak istiyorum 4 bobinden 2 tanesini çıkar yada sok araca bin hız arttıkça bakalım sanzuman kendinin koruyup vites degistirecekmi bi dene ..
Kendini koruyan sanzuman vites degistirirmi.
Bobin le sanzumanin baglantisi yok demiyorum ama bobin motor la ateşleme ile ilgili ünite sanzuman ise aktarma birimi .
Bobini bozuk olan arabanin sanzumani bozuk olacak diye kanı yok ..
Selonoid valfin bobinle alakası ni teknik olarak biliyorsan anlat bizde ogrenelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen servisinden iyi biliyosun bişe diyemem kardeş eminim bu konu hakkında bilgisi olanlar yorum yapacaktır

Geri