Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Yavaşça sönmesinde sorun yokta tam sönmüyor işte ledler hafiften yanık kalıyor kapılar kilitli değilken onu demek istemiştim.Ama belki leddden lede fark eder.Akşam aracı açıp içine bindiğinde kapıyı çek ışıklar kendiliğinden sönsün bak o zaman görünür işte demek istediğim

o zaman ben akşama doğru bi bakayım abi, valla ben yoldan geçerken bi anda esti bi aksesuarcıya uğradım, aldım çıktım. markasına bile pek bakmadım... sırf bu yüzden içimde bi kuşku da yok değil hani

Bu gün gidip bir çift beyaz renkli iç aydınlatma ampulü aldım, tavandaki orijinal sarıları çıkartıp beyaz ledleri koydum bir öne bir arkaya. Bu hali bile gayet güzel görünüyor. 3'lü aydınlatmaları da koyunca daha hoş olur sanki, ilk fırsatta Aytuğ Başkanın kapısında alacağım soluğu :D

On Parklar Haric Led Kangooda Sikintili
Sonuk Olsada Az Da Olsa Yaniyor Ben Soktum Bu Yuzden
Sadece Parklarda Amber Rengi 24 Lu Var
3 Lu Tavan Lambasi İsteyen Olursa Elimde İki Adet Var

On Parklar Haric Led Kangooda Sikintili
Sonuk Olsada Az Da Olsa Yaniyor Ben Soktum Bu Yuzden
Sadece Parklarda Amber Rengi 24 Lu Var
3 Lu Tavan Lambasi İsteyen Olursa Elimde İki Adet Var

abim eğer bu şekildeyse ben de sökeyim yahu :/ İçime bi kurt düştü şimdi bak...

Benim parklarda plaka lambalarında be tavanlarda full led var, tavanlar sürekli kapalı konumda olursa sıkıntı çıkmıyor, zaten plaka ve parklarda sıkıntı yok..:eyv

slm ii akşamlar 2012 kangoo aacam anlaştım tavsiye ve fiyat bigisi alabilirmiyim rica sagol

Araç iyide piyasada daha uygun fiyata var..

Geri