Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

benim kangoonun yolcu tarafında bulunan havalandırma yönlendiricisi kırılmış.nerden bulabilirim.servis garantiye sokmuyor...

Hiç merak edip deneyen oldu mu bilmiyorum da dün sabah aracı çalıştırdım biraz bekledim yola koyuldum 3.vites 2.000 devir sabit giderim sürekli(motor soğuk iken) 2 ay öncesine kadar 2.000 devirde araç tam 50 km hızla sabit gidiyordu ama bugün fark ettim gitmiyor. 50 km altında 40-45 km arasında kalıyor. 2.100 devire cıkınca ancak tamamlıyor. 50 km hızı. 2 ay öncede mazot aldığım yeri değiştirdim. Keşke değiştirmez olaydım Şimdi herkes mazotun fazla kükürtlü olduğunu söyleyim enjektörleri tıkayıp aracın performansını etkilediğini söylüyor. bende aracımda performans kayıpları hissetmeye başladım yada psikoloji bir durum kafam karıştı Böyle bir durum olma imkanı var mı acaba ? Birde sahil yolunda bastım 170 km görmedi araç hiç bir şey anlamadım hımm

Ben Shell GTL POWER Kullaniyorum Bir Kac Bildigim Petrol Harici Kesinlikle Mazot Almam

Hiç merak edip deneyen oldu mu bilmiyorum da dün sabah aracı çalıştırdım biraz bekledim yola koyuldum 3.vites 2.000 devir sabit giderim sürekli(motor soğuk iken) 2 ay öncesine kadar 2.000 devirde araç tam 50 km hızla sabit gidiyordu ama bugün fark ettim gitmiyor. 50 km altında 40-45 km arasında kalıyor. 2.100 devire cıkınca ancak tamamlıyor. 50 km hızı. 2 ay öncede mazot aldığım yeri değiştirdim. Keşke değiştirmez olaydım Şimdi herkes mazotun fazla kükürtlü olduğunu söyleyim enjektörleri tıkayıp aracın performansını etkilediğini söylüyor. bende aracımda performans kayıpları hissetmeye başladım yada psikoloji bir durum kafam karıştı Böyle bir durum olma imkanı var mı acaba ? Birde sahil yolunda bastım 170 km görmedi araç hiç bir şey anlamadım hımm

Yakıt etkiliyor evet çekişi, birde şöyle bir şey var Kangoolar yüksek olduğu için eğer rüzgar falan varsada senin bastığında ondan etkilenmiş onun içinde 170 e çıkmamış olabilir..

Cümleden hayırlı günler arkadaşlar... geçenlerde birşey dikkatimi çekki.araç kangoo 2004 farlar içeriden far ayarı var... fakat farları yakınca motor kendi kendine yükselip alçalıyor çok kısa bir an ve milimlik bir oynama far motor sesi duyuluyor yani... normalmidir yoksa far motoru arzılanmış olabilirmi ???

Vardir Eger Ruzgar Yuk Vs Degisikligi Degilse Bir Yerden Almak Lazim

Başkan Mazot aldığım yeri değiştireceğim kesinleşti...

Birde amortisör takozları ses yapıyor. Aracın garantisi bitmiş bunu serviste kronik sorun diye ücretsiz değişim yapılabilir mi ?

Geri