Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Bugün Kangoo'mun basamaklarını söktüm, isteyen olursa satabilirim..

Biraz hafifledi araba :D
Kaldırımlarda bazen sorun oluyor,yoksa düşünüyordum bir ara.

Bu gün gidip bir çift beyaz renkli iç aydınlatma ampulü aldım, tavandaki orijinal sarıları çıkartıp beyaz ledleri koydum bir öne bir arkaya. Bu hali bile gayet güzel görünüyor. 3'lü aydınlatmaları da koyunca daha hoş olur sanki, ilk fırsatta Aytuğ Başkanın kapısında alacağım soluğu :D

basamağın çok faydasını gördüm. İki kere kaldırım taşına çarptık. Olmasaydı marşbiyeller gitmişti...

Bu gün gidip bir çift beyaz renkli iç aydınlatma ampulü aldım, tavandaki orijinal sarıları çıkartıp beyaz ledleri koydum bir öne bir arkaya. Bu hali bile gayet güzel görünüyor. 3'lü aydınlatmaları da koyunca daha hoş olur sanki, ilk fırsatta Aytuğ Başkanın kapısında alacağım soluğu :D

Hafif sönük duruyormu kapılar kapalı konumdayken,kitlemeden önce.

Biraz hafifledi araba :D
Kaldırımlarda bazen sorun oluyor,yoksa düşünüyordum bir ara.

Arabayı falan koruyorda ısınamadım bu basamaklara sade daha iyi görünüyor..

nekadar istiyosun atakan bide demirmi aliminyummmu ben talibim:silah

Çifti 85 TL, alüminyum olması lazım..

basamağın çok faydasını gördüm. İki kere kaldırım taşına çarptık. Olmasaydı marşbiyeller gitmişti...

Faydası varda ben sevmemedim bu basamakları..

Hafif sönük duruyormu kapılar kapalı konumdayken,kitlemeden önce.

vallahi hocam; dikkat ettim dersem yalan söylerim ama ışıklar sönerken eskisi gibi azala azala sönüyor. Hayırdır inşallah?

bana yeni jantlardan sonra şart oldu jantlar dışarıda duruyo biraz ofsetli yan basamagın faydası olurdiye düşünüyorum ama alimin yum olması lazım zaten yakıtla sorunum var jant koyduk bide demir agırlık yapmasın :eyv atakan vurugu kırıgı yoksa aliminyumsa bi ara buluşup bakalım olurmu

vallahi hocam; dikkat ettim dersem yalan söylerim ama ışıklar sönerken eskisi gibi azala azala sönüyor. Hayırdır inşallah?

Yavaşça sönmesinde sorun yokta tam sönmüyor işte ledler hafiften yanık kalıyor kapılar kilitli değilken onu demek istemiştim.Ama belki leddden lede fark eder.Akşam aracı açıp içine bindiğinde kapıyı çek ışıklar kendiliğinden sönsün bak o zaman görünür işte demek istediğim

Geri