Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Aynen Selim abinin dediği gibi bi arkadaş yapmış, yaparken çok uğraştım demişti

Benim arabada var muayeneyi dert etmeyin sis farı yanmasa bile hafif kusur yazılıyor, sislerimde xenon arkalar çift halde 2 muayeneden geçtim..

26639_4761109116238_833920664_n.jpg

564944_4761108356219_400515839_n.jpg

Aslında Atakan arka sis farını nasıl aktif hale getirdiğini bizimle paylaşsan hoş olurdu :) Bir de şu yanmayan geri vites ışığı var, onun tesisatı oluyor mu bir bilginiz var mı?

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

Aslında Atakan arka sis farını nasıl aktif hale getirdiğini bizimle paylaşsan hoş olurdu :) Bir de şu yanmayan geri vites ışığı var, onun tesisatı oluyor mu bir bilginiz var mı?

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

Konusu vardı bunların, birde ikinci geri vites lambası 2009 ve önceki modellerde tesisat var ama 2010 ve sonrakilerde yok..

Linki Bu :
http://www.renaultfanclub.com/kango...tes-lambalari-ve-cift-arka-sis-lambalari.html

Nasıl yapıldığına gelincede tampon bantları söküyosunuz sağ arka sis farını söküp duy için deliyorsunuz sonra duy takıp soldan elektriği çekiyosunuz..
Geri viteste aynı şekilde, tesisat varsa stobu delip ampul takmanız yeterli, tesisat yoksa sağ taraftan elektrik almanız gerekli..

Insallah bunlari muayenedeki adamda biliyordur. Yoksa vay halimize :)
Korktuğun şeye bak kardeşim,neredeyse bütün arabalar tek sis farlı artık,hiçbir sorun olmaz tedirgin olmana gerek yok

Konusu vardı bunların, birde ikinci geri vites lambası 2009 ve önceki modellerde tesisat var ama 2010 ve sonrakilerde yok..

Linki Bu :
http://www.renaultfanclub.com/kango...tes-lambalari-ve-cift-arka-sis-lambalari.html

Nasıl yapıldığına gelincede tampon bantları söküyosunuz sağ arka sis farını söküp duy için deliyorsunuz sonra duy takıp soldan elektriği çekiyosunuz..
Geri viteste aynı şekilde, tesisat varsa stobu delip ampul takmanız yeterli, tesisat yoksa sağ taraftan elektrik almanız gerekli..

Atakan tamponu sökmeden sadece bantları sökmeyle oluyormu sağ sis farı işi.

Yok yansıtıcı falan koymadım koyulabilir aslında, duy ve ampul var sadece..

Geri