Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

saol.anten bu ya ne yapacak bilmiyorum ki...

Vay anasını arkadaş başka bişe bulamadı antenemi göz koydu şerefsiz.

anladım abi ----------- neyse ben ne yapıcam şidi anten yerine makas/tornavida / aliminyum bişiler mi koysak ne yapsak :)

​Valla Uygun Yollu Bir Anten Bulursun Belki Parçacilara Bak Yada Aksesuarcılara Yada Ses Sistemi Satıcılarında Çikma Da Olur Bakarsin

Bugun izmit -otogarda kangoomun antenini çaldılar.ben bişe demiyorum yuh artık Allah'a havale ettim....
Elimde 1 adet Megane 2 anteni var,6 ileri Anıl vermişti zamanında,Kangoo anteni ile aynı,bulamazsan sana kargolarım Fatih,kargoya ne ödersen sana maliyeti o kadar olur...:eyv

Elimde 1 adet Megane 2 anteni var,6 ileri Anıl vermişti zamanında,Kangoo anteni ile aynı,bulamazsan sana kargolarım Fatih,kargoya ne ödersen sana maliyeti o kadar olur...:eyv

​Vay Bak Aileye Fatih Senin İş Tamam Gibi Hadi İyisin Ustaya Pm At Kargo Adresini

Vay anasını arkadaş başka bişe bulamadı antenemi göz koydu şerefsiz.
öyle küçük şeylere bile tenezzül ediyorlar. benim cam rüzgarlığımın çevresindeki ince parlak aksesuarı sökmüşlerdi sınav çıkışı. Ne işine yarayacak merak ettim :)

öyle küçük şeylere bile tenezzül ediyorlar. benim cam rüzgarlığımın çevresindeki ince parlak aksesuarı sökmüşlerdi sınav çıkışı. Ne işine yarayacak merak ettim :)

​Bazen Sırf İş Olsun Zarar Olsun Bazende Satmak Amaçli Heralde Bu Da Bir Hastalık Birde Araba Çizenler Var Ve Son Olarak Arabalara Pat Pat Vurarak Yürüyenler Çikti Son Zamanlarda

​Böcek ilaçlama firmalarının stickerlarını bilirsiniz,geçen gün mahallenin veletleri nerden buldularsa 1 torba araklamışlar,ne duvar kaldı ne yapıştırmadıkları araba (benim Kangoo hariç,yanaşamıyorlar korkudan :D ),kazımadanda çıkmıyor ne biçim yapışkanı varsa...

Geri