Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

​Böcek ilaçlama firmalarının stickerlarını bilirsiniz,geçen gün mahallenin veletleri nerden buldularsa 1 torba araklamışlar,ne duvar kaldı ne yapıştırmadıkları araba (benim Kangoo hariç,yanaşamıyorlar korkudan :D ),kazımadanda çıkmıyor ne biçim yapışkanı varsa...

Senin O Mahalledeki Çocuklar Yeter Bütün İstanbula Zaten

​Bazen Sırf İş Olsun Zarar Olsun Bazende Satmak Amaçli Heralde Bu Da Bir Hastalık Birde Araba Çizenler Var Ve Son Olarak Arabalara Pat Pat Vurarak Yürüyenler Çikti Son Zamanlarda
evet abi ya zarar olsun diye yapıyorlar. yada küfür yemek çok hoşlarına giden bişey. çok şükür çizmeye çalışan olmadı. hırsızın biri açmaya çalışırken derin bi çizik atmış ama bi yerde var. çocuklar topla bile vuramıyor. :) vurdukları an kaçacak delik arıyorlar :D

evet abi ya zarar olsun diye yapıyorlar. yada küfür yemek çok hoşlarına giden bişey. çok şükür çizmeye çalışan olmadı. hırsızın biri açmaya çalışırken derin bi çizik atmış ama bi yerde var. çocuklar topla bile vuramıyor. :) vurdukları an kaçacak delik arıyorlar :D

Sıkıntı Tipler Çok Malesef Aramızda Ne Yapalim

Elimde 1 adet Megane 2 anteni var,6 ileri Anıl vermişti zamanında,Kangoo anteni ile aynı,bulamazsan sana kargolarım Fatih,kargoya ne ödersen sana maliyeti o kadar olur...:eyv

eyvallah abi teşekkür ederim ...bi çevreme bakıyım yoksa senle irtibata geçerim....

bizim kangoodan önce 2000model bu beyazı toros vardı vidansızlar sol tarafı boydan boya çizmişlerdi çok kötü bi durum.görünce ne yapacağımı bilemedim ....

​Vay Bak Aileye Fatih Senin İş Tamam Gibi Hadi İyisin Ustaya Pm At Kargo Adresini

Takdire şayan bir aileyiz valla çok güzel Allah'a şükür :)

kangooma paçalık takmayı düşünüyorum nasıl durur sizce. tamponlardan ön kapılardan çamur temizlemekten bıktım :)

Son düzenleme:
:) biraz öyle duruyo ama bi çözüm olması lazım

çözüm doğru, paçalık. ama mümkün oldukça az çamurlu yollar tercih et :) gerekirse yol uzat :) ben öyle yapıyorum :D

oyy kardeşş o hiç olmaz :) :) :)

Paçalık hakkında başka fikri olan yok mu ????

Son düzenleme:
Geri