Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

bi sorum olucak eski kangoo larda aksesuar olarak neden sadece ayna kapağı war bide yakıt kapağı stickeri yenide yok yok ama eski de sadece ayna kapağı war yorumlarınızı bekliyorum kafama takıldı

​Valla Hava Fitreni Tıkayacak Ortamda Kullanmıyorsun Ki Araci Lastik Basınçlari Tamam Ayarla Birde Kullanım Tarzi Önemli Sık Sık Kısa Süreli Çalişip Duruyorsa Araç Haliylen Normal Gibi Sizin Ortalama Değer

Aynen öyle oluyo abi birazda onun için fazla yakıyor galiba..
Bende K&N performans hava filtresi var ne durumda bakayım bi..

bi sorum olucak eski kangoo larda aksesuar olarak neden sadece ayna kapağı war bide yakıt kapağı stickeri yenide yok yok ama eski de sadece ayna kapağı war yorumlarınızı bekliyorum kafama takıldı

Çok alan olmadığı için üretmemişlerdir..
Birde kapı eşiği var sizin araçlara özel..:eyv

eski kangoo da ayna kapakları, kapı kolları, ön cam fitili kromları var. eski kangoo yu hususi amaçla kullanan yeni kangoo ya göre daha az bence. talep görmediği için olabilir. bi de bu işlemler koyu renk arabaya daha çok yakışıyo. eski kangoo da da renk seçeneği pek yoktu. yine talep meselesi yani.

ben kayserideyim burda sadece ayna kapağını gördüm.

Bugun izmit -otogarda kangoomun antenini çaldılar.ben bişe demiyorum yuh artık Allah'a havale ettim....

Geri