Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Olsun hem bu şekilde diş fırçasını da yenilemiş olursunuz:135

Yeni arabayı alalım ojeyle yapılacaklar listesi oluşturucam hepsi resimli bir şekilde :)
hehe eski diş fırçası çok var sırf bu işler için saklardım ama hiç bi zaman aklıma gelipde kullanmazdım :)

olmadı aydınlatmayı söker tencerede kaynatırım iyice :halay daha hijyen oluır :)

ilk önce aydınlatmayı 2 vidayı söküp çıkardık...
26082011157.jpg

Ardından elektrik bandıyla 1 kere ampül duyunun etrafını dönüyoruz...

26082011158.jpg
26082011159.jpg

Aydınlatmanın içinide ıslak mendil ve tornavida benzer bir aletle temizlendi.doğrusu çokda iyi temizlenmedi.... :)

26082011160.jpg

herşey tamamlandıktan sonra aydınlatma yerine takıldı...

26082011161.jpg

Son düzenleme:
Servise Gittiğinde O Duylari Değiştir Garantiden Sararmişlar Ampul Keser Onlar Yakinda Eline Sağlik

eyvallah saol .tamam bir sonraki bakımda değiştiririm...

Bir şey soracam bu Yeni Kangooların lastik basınçları ne olmalı bilgisi olan varmı ?

Bir şey soracam bu Yeni Kangooların lastik basınçları ne olmalı bilgisi olan varmı ?

Eğer Kamyonet Olarak Kullanacaksan Yük İçin Önler Max 38 Arkalar 44 Max
Yok Ben Gibi Hususi İse Önler 34 Arkalar 36 İdeal Standart Lastikler Varsa Tabi

Michelin lastik var abi orjinal ebatlarda Hususi olarak ayarlayalım..
O zaman neden çok yaktığı anlaşıldı lastiklerin havası inikmiş biraz, akşam bir kaç uygulama yapacam bakalım yakıt ve performans nasıl etkilenecek..

Michelin lastik var abi orjinal ebatlarda Hususi olarak ayarlayalım..
O zaman neden çok yaktığı anlaşıldı lastiklerin havası inikmiş biraz, akşam bir kaç uygulama yapacam bakalım yakıt ve performans nasıl etkilenecek..

Kaça İnmiş Mesela Michelen İse 32 34 De Yapsan Olur Binek Lastiğidir Onlar Kesin Bizim Standart Olanlar Hem Binek Hem Hafif Ticari Epey De Sağlamdir Contiler

30 un altındaydı hepsi dün akşam basınçları bilmediğimden 30 yaptım hepsini, bugün önleri 32 arkaları 34 yapayım, hava filtresini temizleyim bakalım ne kadar fark edecek..

30 un altındaydı hepsi dün akşam basınçları bilmediğimden 30 yaptım hepsini, bugün önleri 32 arkaları 34 yapayım, hava filtresini temizleyim bakalım ne kadar fark edecek..

​Valla Hava Fitreni Tıkayacak Ortamda Kullanmıyorsun Ki Araci Lastik Basınçlari Tamam Ayarla Birde Kullanım Tarzi Önemli Sık Sık Kısa Süreli Çalişip Duruyorsa Araç Haliylen Normal Gibi Sizin Ortalama Değer

benım önler 32 arkalar 34 Başkan

Geri