R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Veriler silinse de sıkıntı yok kardeşim, senin yüklediğini indiriyorum az bir şey kaldı, başka bir belleğe atıp benim skın leri atarım içine diğer ayarları yapmak kolay, önemli olan çalışması...:eyv

üstad ozaman sıkıntı yok. malum daha aracımızı teslim alamadığımızdan deneme şansım yok. nasipse araç gelince artık önce deneyip fotoğraflı paylaşımlarıda yaparız burdan :D

sizinde dediğiniz gibi zaten kurulu araçlarda uptade dosyasını silip taktığınızda aynen çalışması gerekiyor zira sizin flash içinde bulunan

-igo8-content
- igo8birdru - content

bu 2 dosya içinde değişiklik yapıldı. yani sistemin temel dosyalarına dokunulmadı video oynatma olsun vb. olsun orjinal program dosyası olduğundan sorun çıkmayacaktır.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İnen dosyaları belleğe atıyorum şimdi, benim skınler de gidiyor içine, videoları da atıp arabaya inerim birazdan, neticeyi yazarım...:eyv

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önceki sürümde navigasyondaki arkadaş biraz emir yağdırır gibi olmuş hehe mesela eskisinde sür! yenisinde sürünüz geçiyor. eskisinde hız limitini aştın! yenisinde hız sınırını geçtiniz olarak daha yumuşak seslendirmeye yer vermişler.

bir tek varış noktasına vardığınızda biraz reklam içeriyor onun dışında yeni ses eda yı ben çok beğendim :))

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Lite programıyla ilk başta çalışmadı, güncelleme yaptım çalıştı, bendeki skınleri açmak istediğimde hata verdi, r-nava geri dönüş ve slayt tuşuna basınca her seferinde video kısmı açıldı, clio için yaptığım skıni açtım yine aynısı oldu, tekrar capturunkine dönünce ekrandaki resimleri karıştırdı, araçtaki belleği takınca her şey düzeldi...
Bir yerde hata var sanki ama çözemedim...

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anlaşılan o ki 5.5 gb lık dosya da skinler kusursuz çalışıyor lite versiyonda skin yüklememek lazımmış o zamansa.

ozaman siz yeni dosyanın içindeki igo dosyalarını kopyalayın kendi mevcut kullandığınız flash içine atın hiç değilse güncel haritaları ve sppedcam i test etmiş olursunuz.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
anlaşılan o ki 5.5 gb lık dosya da skinler kusursuz çalışıyor lite versiyonda skin yüklememek lazımmış o zamansa.

ozaman siz yeni dosyanın içindeki igo dosyalarını kopyalayın kendi mevcut kullandığınız flash içine atın hiç değilse güncel haritaları ve sppedcam i test etmiş olursunuz.
Evet dediğin gibi yapmak lazım kardeşim...:eyv

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Clio'yu teslim almadan Skın temasını hazırladım ve Captur'da denedim...

attachment.php

Telefonla çekince net çıkmıyor, ekran görüntüsü aşağıdaki gibi net...

10394471_10152905228622622_442361048487335317_n.jpg

pigeon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harika olmuş..kişiye özel tasarım yapıyo musun ustam gerekli resimleri sana atarım ??